Rašyti komentarą...
lok mažiau susnele o tai prilosi kad ne tik juodi migrantai bet ir backos žali žmogeliukai cia ateis,galesi tada su oleko auksiniu samciu kartu su birbilaite mojuoti.
Vienai audrai- pendelio šiknon ir per duris! Kitai audrai- namornykus pečiun, čipus šiukšlių konteinerin, ir galvą po šaltu dušu! Ir po audrų! Tik viena problema- labai jau saldžiai kvepia Europos milijardai...
Ir tą " tobulą audrą " sukūrė ponas
Lansbergis , tik gaila , kad nei lašo sąžinės neturi to pripažinti .
Beretiniu šiukšlių susirinkime ir vėl nutarta kad Rusai puola:D
Padėti prancūzams Malyje turėtume mandagiai atsisakyti nes pas mus pačius paskelbta ekstremali situacija dėl tų migrantų ir gerai būtų ,kad kas nors pagelbėtų mums.O kas žino ,kiek dar jų atkeliaus ,batkai juk nenurimsta.
Kokia turtinga Lietuva,prisipirko vakcinų milijonais dabar nebeturi kur dėt.
Kada šitie audrų kūrėjai lanzberginiai sėdės kalėjime, už kenkimą valstybei ir aferas. Pavyzdžių užtektinai, už kurius seniai turėjo būti nuteisti. Nedrumstų ramybės žmonėms savo sapalionėm. Pakol nepakeisim teisinę sistemą, valdžią užgrobusi mafija tol ir siautės.
Gera audra paleidobisislaptine 75 metams..... Estai nebe reikalo ispejo mus..... Net siena kaip nesaugoma atsiunte savo pasieniecius ivertinti...... Greitai nuo musu naujuju emiratu atsitvers....
@!!! Estai šaunuoliai, su Lietuva vieningi ir nors kuo mėgina padėti atsiveriant nuo jūsų senųjų/naujųjų emiratų.
Na ne visai ,taip Gabrieli ? Audros tikrai siaučia Lietuvoje, politikai sėdi durnių laive , mato kaip laivą taško į šonus ,priekyje ledkalnis , tuoj tuoj tėkšis ir prasidės žiūrkių bėgimas iš laivo.Kol ne bus protingos politikos o vien tik klyksmas ir kaltinimai Baltarusijai ar Rusijai , nešim milijardinius nuostolius ne tik dėl migrantų ,tranzito bet ir nuo ES taikomų sankcijų Baltarusijai ,kurios daug daugiau žalos daro mūsų ekonomikai nei jų???Gal taip nori ES parodyt jog einam ne tuo keliu???
@bronius Rytoj dar ateik čia visiems papasakoti savo naujausias fantazijas apie ledkalnius, bėgančias žiurkes, Baltarusijos ir Rusijos klyksmus. Galėtum knygas vaikams rašyti.
turi balsa europoje,bet Lukasenka kazkodel kitiems nekenkia,o tik Lietuva jos priesas nr 1 dar lai vadina baltrusija teroristais tai tikrai prisikalbes...nei batka bijo neika jam kaip nuo zasies anukas tik lietuvai pakenke su savo kalboms veiksmais ir darbais...
@A Čia tik tokioms mazgotėms kaip tu atrodo, kad Batjkos visi bijo. Žvelg giliau ir pamatysi kuo visa tai baigsis.
Į viršų