G.Paluckas: formalus koalicijos egzistavimas prasmės neturi

 Premjero Sauliaus Skvernelio, valstiečių lyderio R.Karbauskio ir konservatorių lyderio G.Landsbergio bendras susitarimas socialdemokrato G.Palucko toli gražu nenudžiugino. Jis socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino mintimis, kurios šviesios koalicijos ateities toli gražu nepiešia.

„Jei koalicijos partneriai rašosi susitarimus dėl opozicijos (TS-LKD) paramos, tai reiškia ne ką kitą kaip pripažinimą/deklaraciją, jog koalicija yra neproduktyvi ir Vyriausybė dirba mažumos sąlygomis.

Koalicijos yra skirtos konsensusui (sutarimui) rasti. Jei skiriasi pasaulėžiūros, politiniai "charakteriai", galima dirbti ir be konsensuso. Tačiau tuomet koalicijos formalus egzistavimas neturi jokios prasmės“, - mintimis dalinasi G.Paluckas.

Komentaruose jis paaiškina, kad iš koalicijos socialdemokratai dar nesitraukia, bet šis susitarimas konstatuoja faktą, kad vyriausybė dirba be socialdemokratų palaikymo.

„Aš konstatuoju faktą, jog koalicijos partneriai deklaruoja, jos Vyriausybė dirba mažumos sąlygomis, todėl rašosi susitarimus su opozicinėmis partijomis/frakcijomis“, - rašo G.Paluckas.

Šiandien Seime yra svarstoma miškų urėdijų reforma. G.Landsbergis, R.Karbauskis ir premjeras S.Skvernelis prieš posėdį pasirašė susitarimą, kuriuo yra patvirtinama, kad konservatoriai palaikys urėdijų reformą, jei rudens sesijoje bus grįžtama prie PVM lengvatos šildymui sukūrimo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų