G. Kirkilas: į kadencijos pabaigą D. Grybauskaitė suprato, kas turi formuoti vyriausybę

Publikuota 2014.05.14 11:18

O ministras pirmininkas 2014-05-15 12:47:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
vietoj to kad tartų žodį už Prezidentę, rėkauja " pažiūrėkit koks pas mus Balčytis,jis bus GERAS Prezidentas" . Turbūt pamiršo su kuo dirba.   ATSAKYTI
Clo 2014-05-15 09:26:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jei vėl bus išrinkta šita Nutrija, teks bėgti iš Lietuvos. Garantuojų 100 procentų, kad pasinaudojusi dešiniųjų balsais ir tapusi vadove dar vienai kadencijai, ji pradės suartėjimą su Putinu.
Šlykšti bevaikė burokevičininkė, kuri net kalbėti nemoka, tik loja.   ATSAKYTI
į CIO 2014-05-15 12:51:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kvailiau niekas negalvoja. Gal tu gali pamokyti,kaip reikia Prezidentei kalbėti?   ATSAKYTI
Kęstas 2014-05-15 08:49:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
D. Grybauskaitė paaiškino, kaip Z. Balčytis „parduotų Lietuvą už sviestą“ [1]

Grybauskaitė parduoda Lietuvą skandinavų bankams ir kitoms monopolijoms kasdien. Ir jokio sviesto mums nelieka. Tik stambių verslininkų politinė parama Grybauskaitei [2, 3]. Kubiliui tos paramos neužteko. Nejaugi Grybauskaitei užteks? Juk skirtumo tarp jų nėra jokio.

Mūsų vieta ekonomiškai yra tarp Rytų ir Vakarų. Grybauskaitės radikalios pozicijos, nukreiptos prieš Rytus, atiduoda mus Vakarų, tame tarpe skandinavų bankų, savivalei. Grybauskaitė parėmė kubilinių universitetinę reformą, apkraunančią mūsų studentus didžiulėmis skolomis už labai žemo lygio studijas. Tokia sistema naudinga tik skandinavų bankams. Pasų iš išvykusių lietuvių atiminėjimas naudingiausias tik stambiam verslui, nes dirbtinai mažina darbo jėgos kainą Lietuvoje. Smulkus verslas gyvena daugiausiai iš mūsų mažų atlyginimų, todėl skursta. Grybauskaitės ir Kubiliaus dėka Lietuva skolinasi už didžiules metines palūkanas iš skandinavų bankų, o ne iš Tarptautinio valiutos fondo už mažas metines palūkanas (vienas-du procentai). Grybauskaitės logika: Co to ja, co to kamuzel'ka moja... Va kur eina mūsų pensijų ir atlyginimų pinigai [4]. O jūs stebitės, kodėl net latviai su Latvijos rusais iš mūsų juokiasi.

Vienykimės. Dabar ne laikas džiaugtis, kad šiedu politikierius ir politikierė turi daugiau energijos, nes ši porelė tą energiją išleidžia, kenkdami lietuvių tautai.

Daugiau apie tai - surašius Google paieškoje žodžius: mokslas-studijos-ekonomika.   ATSAKYTI
Kęstui 2014-05-15 10:02:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Viskas būtų teisingai, bet Jūs kartojate konservų mitą apie tariamą Grybauskaitės "provakarietiškumą". Paanalizuokite jos penkių metų "įdirbį" - jis gi vienareikšmiškai prorusiškas.
Parodomieji pareiškimai, padaryti pastaraisiais metais, bendro vaizdo nekeičia.   ATSAKYTI
na 2014-05-14 23:07:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
atsakymas Gribauskaite.   ATSAKYTI
Jaceika 2014-05-14 23:06:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tai turi daryti pusdebiliai kirkrlas, balcytis, blinkeviciute, atvesaite ir kt. Visu puskvailiu neisvardinsi. Pirmininkauti privalo raudonasis agurkas, mokanttis vergams puse minimalalaus atlyginimo bei pazadejes per 15 dienu atlyginimus pakaelti iki 3000lt Stai kas turi vadovauti, talentai!   ATSAKYTI
Jačeikai 2014-05-15 10:10:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aha. O Grybė ir nekvaila (?), ir ne raudona (???), taip?
Nejuokink.   ATSAKYTI
Aisku 2014-05-14 22:47:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
suprato ir tikrai neleis,kad kaip gerais laikais vyriausybe butu formuojama Pinskaus pirtyje.   ATSAKYTI
Gena 2014-05-14 21:41:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jau socdemai laimejo prezidento rinkimus. Ir prezidentas bus premjero pavaldinys. Oi kaip nori sovietu valdyma grazint raudonskruosciai. Tik ar arogancija nesprogs!

   ATSAKYTI
to Gena 2014-05-15 10:08:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Zdrastvuj, Genka. Ty čto, durak? Eto kak raz Gribovskaja - naš čelovek, ty zdes ne putaj.
S privetom - na veki tvoj Vasia   ATSAKYTI
Pikasas 2014-05-14 21:23:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jei ta kova vyktų tik tarp kandidatės D.Grybauskaitės, kaip niekam neįsipareigojusios bet remiamos konservatorių ir liberalų, ir LSDP atstovo Z.Balčyčio, tai būtų galima pagalvoti, kad tiesiu taikymu po Putino kojomis kairieji nepuls. Tačiau, verta nepamiršti kokias jėgas socdemai šalia savęs į kompaniją užsiaugino, matomai, su Rusijos imperijos agresyvių jėgų parama. Nei darbiečių, nei paksistų tikrai didele meile savo šaliai neapkaltinsi. Nebent V.Uspaskicho... savo šaliai. Jų žarstomos populistinės ir demagoginės kalbos - vanduo ant Kremliaus sukamo imperinio malūno.

Liūdina tai, kad R.Paksas nuolat sugeba rasti pažeidžiamas mūsų suvokimo ir mąstymo vietas ir sugeba kai kieno akyse suvaidinti didelį patriotą. Guma, kurią tempia Viktoras iš Kėdainių anksčiau ar vėliau trūks... Verta to tikėtis. Apie tomaševskininkus, Ukrainos fone susiliejusius su Lietuvos rusais trypiamos Ukrainos fone atrodo labai išraiškingai. Tik pamąstykime, ko virkavo po pirmo turo A.Paulauskas. Atseit, jo rusakalbius V.Tomaševskis nuviliojo tai ten, pajūry, tai dar kur. Toks paatviravimas Artūro apie savo elektoratą savaime yra vertingas mūsų pamąstymams, o iš kitos pusės šis ryškėjantis Kremliaus projektas jau pereina į "kolorado vabalų" stadiją.

Ir ką mes matom prieš antrą turą? Susitelkusius kairiuosius, pasimetusius N.Puteikio populizmą pamėgusius, kurie gali pasidalinti, bet mažesniu aktyvumu ir taškas. Kitoje pusėje vis ryškiau vedanti Lietuvą NATO ir ES saugumo link kandidatę. Kokius epitetus jai jau siunčia kai kas iš Rytų? - neminėsiu. Toks ten lygis... artėjantis prie lavrovinio, žirinovskinio ir duginiško. Rinktis teks mums, tad ir mąstykime, ko mes siekiame. Rizikuoti būti įsiurbtiems į "meškos glėbį" kur jau buvom ar bandyti vytis Europos grandus? Tai ir yra visas pasirinkimas...    ATSAKYTI
Rainys Pikasui 2014-05-15 09:57:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gerbiamasis, gal baikite vieną kartą? Atrodote kaip Juknevičienė toje TV laidoje, kai ji agitavo rinktis "vertybes" (t.y. Grybauskaitę), ir juodino visus kitus kandidatus. Juk ne visi yra idiotai.
Suprasčiau, kad taip rašytų koks nors runkelis arba "megzta beretė", bet juk Jūs esate pakankamai protingas (sprendžiant iš kitų Jūsų komentarų) žmogus, tai kam tas oficiozinis "partijos generalinės linijos" demonstravimas? Net neskanu.
Taip, man irgi nėra mielas nei vienas iš buv. 7 kandidatų, bet jau seniai nutariau, kad balsuosiu už bet ką, kad dar penkis metus Lietuvos nekompromituotų šita FSB statytinė. Pakso (Lukašenkos, Putino - išsirinkite pats) tipo "kietos rankos" politikos demonstravimas ir tautinės nesantaikos kurstymas vidaus politikoje, santykių sugadinimas su pagrindiniais mūsų partneriais NATO - JAV ir Lenkijka - užsienio politikoje - štai koks jos politinis bagažas (nepamirškime ir partškolos). Apie ką mes čia apskritai kalbame? Tokio žmogaus negalima buvo prileisti prie valst. tarnybos net vyr. specialisto pareigose - visvien ten kenktų.
Ir riba eina tikrai ne tarp partijų, nereikia taip suprimityvinti. Kažkokie kompromatai privertė paremti šitą itin nemalonią ir itin neaiškią būtybę ne tik konservatorių ir liberalų vadovus. Greičiausiai tos pačios jėgos bandė padaryti perversmą ir pas socialdemokratus, ir jiems tai beveik pavyko. Pronskaus tipo eldėdėpistų dominuojama partijos tarybą įkalbėjo nekandidatuoti Butkevičių (neva savo noru), ir iškėlė butaforinę Balčyčio kandidatūrą (kuris tiesiogine žodžio prasme nieko nedarė, visai nesistengė laimėti).
Taip Maskva padėjo pamatus tam, kad vėl būtų išrinkta moteris, neturinti nei ypatingo proto, nei sąžinės, nei analitinių arba oratorinių sugebėjimų, nei pagarbos savo tautai (nei matomos komandos - taip ir neaišku - kas nuleidžia jai nurodymus). Jos veidas visada yra perkreiptas kažkokios neapykantos, susierzinimo ir pagiežos, net per TV nemalonu žiūrėti.
Ačių Dievui, nemenka Lietuvos dalis tai suprato, ir tikiuosi, kad Balčytis taps nauju prezidentu. Ne todė, kad jis labai geras ir nepakeičiamas, bet jis bent jau nepakenks. Jis nebandys daryti paralelinės (juolab visiškai neaišku kur formuojamos) politikos, ir tik vykdys savo nominalias fukcijas. Taip ir turi būti parlamentinėje respublikoje.
Dabar klausimas Jums - ką Jūs darysite, jei ją vis dėl to išrinks, ir ji vėl pradės vograuti, kad "su kaimynais (t.y. su Rusija ir Gudija) reikia sugyventi gražiuoju" ir pan. (o juk taip ir bus)? Turėsite pasikeisti savajį nicką?   ATSAKYTI
SNORAS 2014-05-14 19:15:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
DEL BANKO SNORAS SUZLUGDYMO GRYBAUSKAITE- LANDSABERGIO MARIONETE I KALEJIMA!   ATSAKYTI
vyriausybininkas 2014-05-14 19:00:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ponas Kirkilas auksakalys, kala aukseli kai tik pamato.
Gaila pasaulines krizes nemate, premjeru budamas...
Vargsas komunistelis... vyriausybe noretu suformuuoti.
O laikrodis tai auksinis. Vogtas.   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų