FNTT viešina daugiau: verslininkas Stonys įtariamas sukčiavimu, o schemos organizatorius – teistas 13 kartų atnaujinta 11:03 val.

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) trečiadienį pranešė, kad energetikos srityje veikiančiam verslininkui Rimandui Stoniui bei dar keturiems asmenims pateikti įtarimai dėl stambaus masto PVM sukčiavimo ir apgaulingo apskaitos tvarkymo. 

FNTT duomenimis, per pastaruosius septynis mėnesius bendrininkų grupė, įtariama, siekdama sumažinti Lietuvoje registruotai energetikos bendrovei, prekiaujančiai naftos produktais, privalomą mokėti pardavimo pridėtinės vertės ir akcizo mokesčius, siekiančius per 1,1 mln. eurų, galėjo vykdyti nusikalstamą schemą – imitavo aliejaus pirkimo ir pardavimo sandorius tarp penkių Lietuvos bei užsienio bendrovių, kurios, tyrimo duomenimis, jokios veiklos nevykdo. 

Pasak tarnybos, įtarimai pateikti ir, kaip manoma, šios veiklos organizatoriui, anksčiau jau 13 kartų teistam už finansinius nusikaltimus. 

R. Stonys yra Kauno termofikacijos elektrinės (KTE) savininkas, anksčiau jis kontroliavo bendrovę „Dujotekana“, ji buvo viena didžiausių Rusijos koncerno „Gazprom“ dujų importuotojų Lietuvoje.

Žurnalo TOP duomenimis, R. Stonio turto vertė 2019 metais siekė 70 mln. eurų.


Rašyti komentarą...
A
Adomas
2021-03-03 11:29:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pas mus priimta žodis galimai ir po to eina bausmė nuo iki. Kartais po to galimai ir labai dažnai būna pis tiliai byla uždaroma. Būtų labai puiku kad būtų pasakoma įvykdė ta ir ta, patrauktas atsakomiben už tą ir tą ir praėjus protingam laiko tarpui ne 3/10 metu tarpui nubaustas ar išteisintas, o dabar tai vyksta pahazuxa ir tiek
Atsakyti
0

J
Jūratė
2021-03-03 11:59:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Va tau, žmona pasireklamavo savo turtus kokioj šaly kiek turi turto ir išlindo yla iš maišo. Niekas dorai dirbdamas tokių turtų nesusikrauna. Tokius reikia sekti, sekti ir dar kartą sekti. Jis jau žinomas nuo senų laikų, jai dar dirbo Lietuvos dujose...
Atsakyti
0

V
Virginija
2021-03-03 12:20:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Moldavai mūsų šaliai nemoka privalomojo sveikatos draudimo, kodėl Landsbergis žada duoti už dyką mūsų šaliai skirtas vakcinas? Mus skiepysite žudančia vakcina, kur kelias dienas nedarbingas su temperatūra gali būti žmogys, o Moldovai atiduosite pfizer ar modernos vakcinas. Mes savo šalyje mokame PSD net nuo gaunamo invalidumo ir nuo kiekvieno uždirbto cento, tidėl ir suteikite mūsų sveikatai, kas geriausia
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų