Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Atėjau balsauti prieš pat 20 valandą.Sutikau išeinančias keturias jaunas merginas.Einu ir galvoju-jos greičiausiai nebalsavo už PutinoTaikos koalicija.Jaunimui Rusija-grėsmė,priešas,blogis...
kubilistanas triumfuoja
Galvojau jau kabinoj apsispresiu uz ka balsuot. Nepavyko. Ziurejau ziurejau i sarasus ant sienos ir pasibaisejau. Negi Lietuvoj vien zulikai, vagys ir visokie perejunai? Sugadinau biuleteni ir isejau.
Maxima nesuorganizavo kuponų po 1 ct alui ir milteliams ?
Nurik 40basavo
A ir kokie nutukę keulės šį kartą prie lovio pateks? Visiems giliai poch, tai tik debil lai kurie nemoka užsidirbti sažiningu darbu.
"Neskelbusi iš anksto, Šimonytė balsavo Europos Parlamento rinkimuose" neužkrėtė balsavimo virusu.
lietuviai labai pasyviai renka savo 11 atstovų EU, reikia balsuoti 24 val. per parą.
Patys kalti. Reikėjo rinkimus į parlamentą organizuoti kartu su prezidento rinkimais. Bet ne - reikėjo pramušinėti pilietybės įstatymą. Taigi, ponai, turim, ką turim.
@Mažas aktyvumas Norim pokyčių o balsuoti neinam kodėl teisė išstumia pareigą rezultatas bus tragiškas gėda luetuviai
Panašiai, kaip Amerikoje - arba kominis,
Panašiai, kaip Amerikoje - arba kominis,
Kai pasižiūri į tų kandidatų mordas, tai net supykina. Po 20-30 metų tie patys ir tie patys politikieriai, niekaip neišlipantys iš lovio, vis žada ir žada geresnį gyvenimą, seka pasakaites jautriom temom, kabina makaronus ant ausų žmonėm, o jaunesni, esantys sąrašuose žemesnėse pozicijose, apskritai nėra žinomi prisiplakėliai. Jeigu kokios nors partijos lyderis kalba išmintingiau, tai kai pamatai kas yra jo komandoje, tai iškart tampa aišku kokia čia šaika susirinko ir koks jų pagrindinis tikslas politikoje ar europarlamente. Kitas lyderis kandidatuoja vien dėl to, kad prapylė prezidentiniuose rinkimuose, bet žūt būt jam reikia šiltos kėdės ir solidžios algos, o moralines vertybes seniai jau velniui pardavė. Trečiam postas EP reikalingas, kaip gelbėjimosi ratas, nes vietinėje politikoje tapo muse išmesta iš barščių. Niekas neklausys jo ir Briuselyje, deja ... Dar kiti išvis kosmonautai kažkokie, vapaliojantys nesąmones. Eiti balsuoti už bele ką, tai irgi ne išeitis. Geriau skirsiu šį laiką depiliacijai ...
@Panašiai, kaip Amerikoje - arba kominis, o tipo jau rusyne- pasake padare ...:DDDDD
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų