Nors praėjusią savaitę parlamentarų grupė pareiškė nepasitikėjimą Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininku Edmundu Pupiniu, jis išsaugos šias pareigas, nes jo atstatydinimo procedūra įvyko pažeidžiant Seimo statutą.

Tą trečiadienį nustatė Seimo Etikos ir procedūrų komisija.

Šios komisijos nariai tvirtino, kad Seimo Kaimo reikalų komiteto nariai, pageidavę atleisti E. Pupinį iš komiteto vadovo pareigų, turėjo kreiptis motyvuotu raštu į Seimo Pirmininkę Ireną Degutienę.

"Buvo noras atleisti, bet jis nebuvo realizuotas iki galo", - sakė Seimo narys Egidijus Klumbys.

Kadangi atleidimo procedūra neatitinka Seimo statuto nuostatų, ši iniciatyva, etikos sargų nuomone, nesukelia jokių teisinių pasekmių.

"Jeigu jie nori tokias procedūras atlikti, turi griežtai laikytis statuto", - sakė Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas Algimantas Salamakinas.

Jo teigimu, Seimui balsuoti dėl E. Pupinio atleidimo nebus siūloma. "Viskas turi grįžti į komitetą. Jeigu jie dar pakartos tas procedūras pagal mūsų išaiškinimą, tik tada Seimas galės balsuoti", - sakė A. Salamakinas.

Kovo 17 d. penki Seimo Kaimo reikalų komiteto nariai - Ligitas Kernagis, Jonas Jagminas, Bronius Pauža, Jonas Stanevičius ir Jonas Ramonas - pareiškė politinį nepasitikėjimą komiteto pirmininku ir balsavo už jo atstatydinimą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų