Estijoje nustatyti septyni nauji COVID-19 atvejai

Estijoje atlikus 1 238 pirminius testus per praėjusią parą patvirtinti septyni nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai, šeštadienį pranešė Sveikatos apsaugos departamentas.

Nurodoma, kad du iš šių užsikrėtimo atvejų nustatyti Taline, po vieną – Harjumos, Tartumos, Rytų Viru, Pelvamos ir Pernumos apskrityse. 

Vienas iš užsikrėtimo atvejų buvo įvežtinis, nustatytas iš Ukrainos atvykusiam žmogui. Dar vienas pacientas užsikrėtė nuo kito žinomo koronaviruso nešiotojo. Kitų užsikrėtimo atvejų šaltiniai tebesiaiškinami.

Šeštadienio ryto duomenimis, Estijos ligoninėse gydomi aštuoni užsikrėtusieji; nė vienas jų nebuvo prijungtas prie dirbtinio plaučių ventiliavimo aparato.

Nuo pandemijos pradžios Estijoje atlikus daugiau kaip 134 tūkst. pirminių COVID-19 testų nustatyti iš viso 2 184 užsikrėtimo koronavirusu atvejai, 63 žmonės mirė, dar 1 976 pasveiko.


Rašyti komentarą...
a
aaa
2020-08-16 10:26:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš 200 sergančių tik 8 ligoninėje ir nei vienas nėra prijungtas prie aparatūros. O kiek dar sergančių lengva forma ir nepatenkančių į statistiką. Tai niekaip nesuprantu, kur to viruso baisumas?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų