Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Ukrainos gynybos pramonė išaugo nuo 70 mlrd. grivinų 2022 m. iki 1,5 trilijono grivinų 2025 m.
Kur mūsų Bairaktarai dingo už septynis milijonus? Taigi tapinas skelbė, kad sumetė visa Lietuva. Gal ukrainiečiai gali paskolinti? Kodėl dabar nebe organizuoja akcijų, sau gal lietuviai daugiau paaukos?
jau ta ES priteikė tų pinigėlių,projektams,ojojoj kiek,taip kad laikas gynyba patiems rūpintis, ir kitaip nebus
Paluckas: negavus ES finansavimo „dronų sienai“, teks panaudoti valstybės lėšas
Estai planuoja, kad bunkeriai kainuos apie 60 milijonų – vidutiniškai 100 tūkstančių eurų už vieną. Tiesa, kai kur gali tekti derėtis su privačios žemės savininkais, galbūt jiems mokėti kompensacijas.
labai teisingai pastebejo jus neasate Europa.Slikatine netinkuota plyta siferinis stogas apie keliu tyliu; gedu geda.Taciau nero ko bijoti Rusija tikrai nepuls,nieko idomaus nera pabaltii.
Neišsigalvokit. ES aiškiai parodė, kad Lietuvos vagims neleis pirkti auksinių samčių ir šakučių, - ieškokit durnių tarp vietinių, tikrai rasite daug Kasčėjus jau pripirko bepiločių,dabar prokuratūra susidomėjo.
@na tai ir puiku
a tekstą skaitei,glušpetri...eik pavalgyt saldaus,tau trūksta gliukozės
turėti tokias 2 kaimynėles,visą gyvenimą vargas su jomis,teks patiems ,iš savo biudžeto,kaip sako premjeras,nieko nepadarysi,ne mes vieni,ir Lenkija,ir kitos 2 šalys. Kas toli,neskauda jiems.
Tai vieną didelį droną nusipirko ir užteks
mūsų tai neliečia,mums vienodai piešia-čia apie ES...
@iš vienos dainos
Raketa-musu tai neliecia mums vienodai sviecia
ES atmetė Baltijos šalių prašymą finansuoti „dronų sieną“: „Kas mums skauda, ar mums yra svarbu, Europai nelabai“