Rašyti komentarą...
sedi pulkas idijotu ir masto kaip apipist tauta :)))) val cia tai grynu gryniausia tiesa
emigravo tai pagrinde valkatos ir visokie atsilupe atmarozkas. vilniuje 3000-5000lt uzdirbt nera jokiu bedu daugumai, bet aisku kvailelis geriau londone wc valys uz tokius pinigus ir gyvens su 6 kambariokais :DDD
emigrante, nesirausianti siukslese ir uz
emigrante, nesirausianti siukslese ir uz
nesirstu ant Lietuvos. Tik toks ispudis, kad Lietuva (greiciausiai, lietuviai-paviduoliai) sirsta ant manes. Visaip pravardziuoja. Gyvenu gerai - sirskite kiek norite, bet gyvenu gerai. Ir siukslynuose nesirausiu, ir seneliams uzpakaliu neplaunu (o kas plauna uzpakalius jusu "tikriems" lietuviams seneliams? Ar ne patys? O gal laikote senelius neplautais uzpakaliais atmatose? Nenustebciau.
deja, ne kiekviena tauta geba tapti išsivysčiusia valstybe. Tam reikia tam tikro mentaliteto, charakterio, savigarbos, patriotizmo žmonių ir jų turi būti kritinė masė. O dabar, dauguma lietuvių nori, kad kažkas kitas už juos jų šalyje gerovę sukurtų, o jie tuo metu važiuoja pagyventi ten, kur geriau ir dar pyksta, kad antrarūšiais laiko.
Tegul širsta kiek tik nori, gyvenam, dirbam, vaikus auginam ir džiaugiamės tuo ką turime.Išgyvename ir nieko baisaus, miegame savo lovose, apkabiname savo vaikus, slaugome senus tėvus ir laukiame Šv.Velykų.Žmonės po karo išgyveno, o jie pabėgo...tai ir bėkit kaip sakoma paskui vėjus.
Blogiausia tai ,kad Lietuvoj negalim išsirinkti protingų, reikalą valdyme suprantančių nepartinių piliečių. Iš 2 procentų pateikiamų nomenklatūrininkų kandidatų nėra iš ko rinkti... Lietuvis ne iš gero bėga į užsienį palikęs tėvelių namus.
FAKTAS vienas, kad lūzeris bus lūzeriu ir Lietuvoj, ir už Lietuvos.
Straipsnis teisingas, tik galėtų būti tikslingesnis, akivaizdžiai nesuprato dauguma skaitytojų.
Yra dalis lietuvių lūzerių, kurie postsovietinės sistemos aukos, emigruoja ir ten dėl platesnių vandenų į dar žemesnę lūzerių kastą nukrenta, ten gyvenant 8-iese bute kokiam, kruopas valgant ir dažnai mokesčių nemokant uždarbis už tragišką darbą pasakiškas pasirodo, bet jei gyvent vidutiniškai, kaip gyvena vidutiniai to krašto gyventojai, ne taip jau pasakiškai atrodys.
Tačiau yra kita dalis lietuvių, kurie išvyksta patirties ar žinių į užsienį, nes paprasčiausiai Lietuva, deja yra kol kas kokia yra, ne viską gali suteikt. Sveikinu ir džiaugiuosi už tokius žmones, kad tik grįžtų tokių kuo daugiau ir dar daugiau taip sugalvotų padaryt ateity.
Žinutė lietuviams: kad ir kaip bevarysit ant Lietuvos, joje gimėt, ją atstovaujat, ant jos varant, varot ant savęs ir visų savo giminių ir t.t. Prie stalo kritikuot kiekvienas gudras, o kažkokį indėlį dėt į gerovę ir progresą šalies retas pasiryžta, o tas labai liūdina.
Logiškai mąstant gaunasi taip, kad iš visų valdžioje nesančių ir padorių valdžioje esančių žmonių, nesusidaro grupelė protų, kurie gudresni už tuos valdančiuosius, teisėjus ir monopolininkus. Nejuokaukit, o burkitės ir įsivesim tą tvarką Lietuvoj, gana verkšlent, laikas pradėt mylėt savo šalį iš esmės.
Kaip nebus pikta kad lietuvoj tokiu Albinu zurnaliugu kurie tik ir moka pilt bruda bei kirsint zmones siekdami sau demesio . Nes daugiau nieko nesukuria kaip savo kvailu straipsniu . Pasitikrink savo psichine bukle . Isvaziavia nepyksta ant tu kur like , nes nerasi tos seimos kad is jos nebutu kas isvaziaves . nepyksi ant to kurio pasilgai . Pyktis yra skirtas valdziazmogiams kurie nukreipdami nuo saves demesi per rikimus uzsako straipsni ir viska nuraso ant paprastu zmogeliu . eskites , metykites sudais gal geriau pasidarys . SUSIMASTYKIT kaskam tai labai naudinga . bukim broliais o ne vilkais
oi oi truksta zodziu . kas gryst nores i tokia saly jai ne savas kampas ir 30 metu darbo kad jy islaikyti ir as pats is cia mauciau kuo toliau . o cia dar mokesciu mokesciai o kur algos ? sedi pulkas idijotu ir masto kaip apipisttauta o nei vienas nemasto kaip uzdirbt tautai pinigus ir kad kuo maziau mokesciu ir islaidu o daugiau pinigu butu.
LT ekonomika kyla,atlyginimai irgi siemet jau 2000lt i rankas,aisku nedaug,bet jau didele problema ne isvaziuojantys,o gryztantis,o pereitais metais parskuode net 23000,per 2-3 metus balansas nulinis,dabar taip yra Estijoje isvaziuojanciu skaicius lygus grystantiems
Į viršų