Naujųjų metų naktį dėl pūgos daugelyje šalies vietų dingusi elektra vienam sukčiui tapo pretekstu aplankyti Pakruojo rajono Mikniūnų kaime gyvenančią 87 m. senutę ir išvilioti iš jos pinigus.

Į senutės namus nepažįstamas vaikinas atėjo sekmadienio pavakarę. Aferistas prisistatė VST darbuotoju ir iš aukos išviliojo 47 litus.

Apie nekviesto svečio vizitą ir jam atiduotus pinigus senolė prasitarė ją aplankiusiai kaimynei. Moteris išsyk įtarė apgaulę – elektra šiame kaime šeštadienio rytą išties buvo dingusi, bet netrukus atsirado.

Įtarusi, kad senolę apgavo vienas prastą reputaciją kaime turintis vaikinas, kaimynė pasitelkė į pagalbą anūkus ir leidosi ieškoti įtariamo nedorėlio.

Apsilankę kaimo parduotuvėje žmonės sužinojo, kad jų ieškomas vaikinas čia jau buvo ir pirko alų. Išsiklausinėję kaip jis buvo apsirengęs kaimo gyventojai išsiaiškino, kad parduotuvėje greičiausiai lankėsi tas pats veikėjas, kuris apmovė senutę.

Rasti girtaujantį vaikiną žmonėms nepavyko. Tada jie pagalbos kreipėsi į tame pačiame kaime gyvenančią Pašvitinio seniūnijos seniūnės pavaduotoją Genovaitę Baškienę.

Pavaduotoja apie nusikaltimą pranešė policijai, tačiau policijos tyrėjai nusikaltimo vakarą į Mikniūnų kaimą nepajėgė atvažiuoti dėl užpustytų kelių. Įtariamasis kol kas nesučiuptas. Jam gresia administracinė atsakomybė.

Sidas AKSOMAITIS


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų