Ekvadoriečio užpuolikai klimpsta vis giliau: pradėtas tyrimas dėl galimo neapykantos kurstymo

Vilniaus apylinkės prokuratūroje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo kurstymo prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę, rašoma pranešime spaudai. 

Sprendimas pradėti šį tyrimą priimtas susipažinus su žiniasklaidoje pasirodžiusia informacija, kad vakar Vilniaus miesto apylinkės teisme du kaltinamieji demonstravo galbūt tautinę neapykantą kurstančius užrašus.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas siekiant nustatyti, ar kaltinamųjų veiksmuose buvo požymių nusikalstamos veikos, numatytos Baudžiamojo kodekso 170 str. (Kurstymas prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę) 2 d.

Vakar Vilniaus miesto apylinkės teisme vyko posėdis baudžiamojoje byloje, kurioje J. M. ir E. L. jau kaltinami dėl galimo kurstymo prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę ir galimo viešosios tvarkos pažeidimo. Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas šių metų liepos mėn., kai Vilniuje, viešojo transporto stotelėje, kaltinamieji užpuolė Ekvadoro pilietį ir, smurtaudami prieš jį, įtariama, šaukė nacionalistinius šūkius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų