Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
protiongi plaukai kvailio galva paliko
Manau kad jei penkiolikos metų bmv arba golfas dumija. Tai tik rankšluosti gali ikišti. Iššaus ir toliau važiuosi...
Iš nuotraukos matos kad su galva negerai

Kai valstybę valdo virėjos rezultatas visada bus košė.
Ministeriui atsiūsti sąskaitą už naują "švarų" elektromobilį ir avansinę už baterijos utilizavimą? Ar jūs ten "apsidaužę" nesuvokiat, kad tauta ne iš nežinojimo kur dėti pinigus senienomis važinėja?!
Ta ministerija visiškai nesusitvarko su jau turimais darbais ir jai keliamomis užduotimis. Tai kokio velnio imtis dar naujų ale "darbų" ? Miškai naikinami masiškai , visokie pralobę suskiai stato ką nori ir kur nori - ir į tai niekas nekreipia dėmesio. Tai tokią kontorą kuri nesusitvarko su jau turimais darbais reikia išvaikyti , juk tik pinigus veltui gauna, o ne dar naujus darbus pavesti. Na bet tas noras bausti ir kontroliuoti toks gundantis .... Toks " konservatoriškas" .....
Nenorim vaikščioti po aptetštus miškus
Niekam neįdomūs žmonių komentarai.Užuot įvedę tvarką tech. apžiūros stotyse , kad užkirstų kelią kyšininkavimui, bemoksliai gentviliukai ims dubliuoti patikros darbą ir galimaii taps tokiais pat kyšininkais kelyje. Įdomu kiek bus toleruojama % viršijama riba, kuri priklauso ir nuo kuro kokybės ir nuoo variklio temperatūros. Šiandien tavo variklis arti leidžiamos normos, o įsipylus kuo nors atskiesto benzino jau ji bus viršijama. Ar benzino kokybę gentviliukai tikrins? Aišku, kad ne ! Pensininkas durinėjantis galą su galu bus auka visų šitų oro gelbėtojų, nes dėl 0.1% bus dulkinamas, nors kaltas bus nešvarus kuras. Europoje, manau, nėra tokių valstybių su panašiais getviliukais ir jų oro švarinimo įstatymais.
Tamsta ministeri,kaip tamsta kovojame už švarią gamtą ir jos atmosferą mes visi puikiai matome. Miškai režimi ištisai ir plynu kirtimų. Taip kad neapsimetinekite kad jums labai rūpi gamtą ir lietuvos piliečių sveikata. Tamsta esate ne amžinas ministeris o už "gerus" darbus gamtai tikrai teks ponuliui atsakyti...!
Gerb ministre kokioj ES salyje dar taip diskriminuojami gyventojai?Gal pradekit nuo karines technikos,sunkvezimiu Siluminiu elektriniu ?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų