Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Juokinga tai kad pasirodo žinodami jog tokio tipo virusai greit mutuoja ėmėsi kurti vakciną kuri elementariai bus nebeveiksminga, nes patys sako virusas greit mutuoja.Tad į visus tokio tipo informacinius pranešimus reikia reaguoti kaip į priešo dezinformacinę propogandą karo meto sąlygomis. Žodžiu visiškai nereguoti, neskaityti ir ignoruoti.
Aš jai bučiau valdžia tai išvis nuimčiau ta karantina.Ne dėl tu kurie saugosi o dėl tu pusgalviu kurie skiedžia nesamones kad viruso nėra kaip pradės labiau sirgti ir krist kaip vabaliukai nuo ligos arba ju artymi žmones tai gal tada pradės mastyt kad tai rimta .
Nuimkite karantina užteks kankinti žmones mes ne sunis darikit streiką pre seimo
Užtenka,jums politikai kelti savo reitingus juk jūs vistiek nieko nesuprantante, geriau už savo skiriamus kanceliarijos pinigus ir premijas paremtumėte gydytojus, kurie yra TĖVYNĖS IR ŽMONIŲ gelbėtojai. Gana juoktis iš žmonių. "AČIŪ" atidarėme ūkinių prekių parduotuves, kas iš to. Nuvažiavau į Šilutės Senukai parduotuvę nusipirkti linoleumo, ir ką neįmanoma įeiti pasižiūrėti ir išsirinkti, nes neleidžia atitverta juosta, o kaip pasirinkti, pavyzdžių nėra, o konsultantas nei A nei B atneša kažką iš anapus. Bet AČIŪ yra kas supranta ir laikosi valdžios nurodymų, bet tik ne Šilutės parduotuvė "SENUKAI", kurie gyvena sapnuose ir nesupranta vyriausybės nurodymų. Juk yra atstumas ir kvadratūra.
Iš kur tie ekspertai, tegul pasikelbia kas tokie ir iš kur visą tai skelbia, gal sapnuoja. Ekspertai, kas jie tokie, gal kaip ir aš.
Kas tie ekspertai? Vat tie ekspertai tegul buna karantine devi kaukes,o mes neekspertai pabandykim paprastai,tiesiog saugotis Metu pabaigoj matysim
Tai tegul ekspertai ir tęsia savo karantiną , o mums reikia darbo , nes reikia šeimas ir vaikus maitint
Klausymas kiek menesiu valstybeje gali būti karantinas? Jei jau daugelis verslų negali dirbti nuo spalio galo yra apriboti jau penktas menuo.Gal paspartinkite vakcinacija, nes ekonomika žlunga. Gelbsti nuo cowido žmonija o nukiančia kitas galas
Įdomu ar ekspertų taryboje yra nors vienas medikas ar visi pažintinio gatvės ir mąsto kaip 9 metų vaikas
Kadangi Lietuvoje daug debilų, karantiną būtina pratęsti todėl 100% tikiu, kad bus pratęstas.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų