Savaitgalį Lietuvoje nuskambėjo žinia, kad mūsų partinę sistemą gali papildyti dar viena, originali tiek savo sudėtimi, tiek pavadinimu – Prisikėlimo partija.

Po šios partijos vėliava turėtų susivienyti itin žinomi pramogų pasaulio atstovai, tarp jų minimi ir  A. Valinskas, K. Krivickas, I. Valinskienė, I. Starošaitė, J. Morkūnas ir kiti.

Vienas partijos iniciatorių, A. Valinskas, dienraščiui „Lietuvos rytas“ teigė, jog rinkimuose jo partija dalyvaus tam, kad „cirkas galų gale pasibaigtų“.

Bet ne visi asmenys, įvardyti kaip partijos nariai, buvo apie tai informuoti. Kristupas Krivickas, paklaustas apie dalyvavimą Prisikėlimo partijos gretose, ilgai juokėsi ir teigė komentuoti negalintis. K. Krivickas teigė savo pavardę perskaitęs „Lietuvos ryte“, tačiau jokia kita informacija apie įstojimą jo nepasiekė.

Žinomas prodiuseris pripažino, jog su A. Valinsku yra diskutavęs apie galimą partijos steigimą ir dalyvavimą politikoje. Tačiau, pasak jo, vienas dalykas yra kalbėti, juokauti ir įsivaizduoti teorines galimybes, o kitas dalykas – matyti, kad tai vyksta, darosi ir rašomi dokumentai.

Paklaustas, ar planuoja dalyvauti politikoje, K. Krivickas griežtai tokią galimybę atmetė. „Tikrai taip nebus. Linkiu sėkmės darantiems, tačiau iš mano pusės jokio dalyvavimo tikrai nebus“, - tvirtino televizijos prodiuseris.

REKLAMA

Tuo tarpu dainininkas Marius Berenis buvo nekalbesnis „Šiuo metu komentuoti atsisakau. Palaukite, ir bus oficialus pranešimas“, - portalui „Balsas.lt“ sakė muzikantas.

Politologas Kęstutis Girnius prisipažino nežinąs, ar gandai apie kuriamą partiją tikri. Tačiau, pasak jo, tokios partijos kūrimas paverstų Lietuvos politiką dar didesniu farsu. Jis teigė nesuprantąs, kas galėtų sieti visus minimus verslininkus ir televizijos žvaigždes ir ar jie tikrai norėtų atsisakyti savo atlyginimų ir pasirinktų palyginti ne taip gerai apmokamą ir tikrai sudėtingą parlamentaro darbą.

K. Girnius teigė girdėjęs ir gandų, jog tokiu būdu stengiamasi atitraukti balsų nuo Darbo bei Tvarkos ir teisingumo partijų, o vėliau juos atiduoti socdemams arba Naujajai sąjungai. Tokiu atveju partijos įkūrimas galėtų turėti ir tam tikros naudos.


Rašyti komentarą...
y
yes!!
2008-04-21 16:15:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
kretinas vedantis laidas liumpenui taps politikieriumi.... cirko klounas ir kiti loozeriai ir ketvirtarusiu tv laidu ir vestuviu muzikantai eis i politika.... Kada baigsis tas siaubas?
Atsakyti
0

a
apsivemsiu nuo
2008-04-21 16:18:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Valinskas, K. Krivickas, I. Valinskienė, I. Starošaitė, J. Morkūnas...
Atsakyti
0

e
elnias
2008-04-21 16:27:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
jei atvirai, tai graudziai slyksciai atrodo sitas pop cirkas. Valinskas nusivaziavo...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų