Pirmoje nakties pusėje Rytų, Vakarų ir Šiaurės Lietuvoje snigo, vietomis stipriai.

Antroje nakties pusėje vietomis silpnai snigo visoje Lietuvoje, išskyrus pietinius rajonus.

Ankstų trečiadienio rytą šiaurinėje šalies dalyje protarpiais snyguriavo, Panevėžio apskrityje pustė pažeme, visoje šiaurinėje dalyje naktį prisnigo iki 5 cm, sudėtingiausia situacija Šiaulių apskrityje, čia vietomis prisnigę iki 15 cm, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Magistraliniai keliai šlapi, vietomis šlapio sniego provėžos, krašto keliai provėžoti, vietomis padengti puriu sniego sluoksniu, rajoniniai keliai slidūs. Šiaulių apskrityje yra 15 proc. sunkiai išvažiuojamų rajoninių kelių lengvosioms transporto priemonėms. Valstybinės reikšmės keliai yra valomi ir barstomi.

Rytinėje šalies dalyje snyguriavo, Utenos apskrityje pustė pažeme. Visoje rytinėje dalyje prisnigę iki 2 cm, tik Šalčininkų rajone prisnigo iki 7 cm.

Magistraliniai ir krašto keliai šlapi, vietom šlapios sniego provėžos, rajoniniai – slidūs, čia prispaustas sniegas, visi keliai yra barstomi ir valomi.

Vakarų, Pietų ir Vidurio Lietuvoje snyguriavo, prisnigę iki 1–2 cm, magistralinių kelių dangos šlapios, vietom šlapios sniego provėžos, krašto keliai provėžoti, rajoniniai slidūs, padengti prispaustu sniegu, visi valstybinės reikšmės keliai yra valomi ir barstomi.

Plačiau apie orus


Rašyti komentarą...
N
Nerijus
2012-01-25 10:04:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visoje Lietuvoje baisu kas darosi, sniego jau per daug nei buvo noreta.
Atsakyti
0

M
Marius941
2012-01-25 12:29:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad neperdaugiausia valomi keliai Lietuvoje , vakar važiavau autostrada, tai vietomis tikrai niekas nei barstes nei vales buvo, tai matem ne viena kaip autosradoje apsuko , laimei , kad laimingai:)
Atsakyti
0

M
Maironis
2012-01-25 17:38:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na Vilniaus apskrityje tai valomi, barstomi druska. Sniego vis daugeja ir daugeja.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų