Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kyšininkavimu įtariamas buvęs Vilniaus vicemeras Evaldas Lementauskas mėgins patekti į Seimą. Agentūros „Elta“ žiniomis, preliminariai jam numatyta penktoji vieta partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąraše, kuris oficialiai bus patvirtintas sekmadienį.

REKLAMA

Didelių galimybių tapti parlamentaru turi ir Vilniaus meras Juozas Imbrasas, kuris sąraše turėtų būti antras, iškart po frakcijos Seime seniūno Valentino Mazuronio. Penketuke vietos taip pat numatytos partijos pirmininko pavaduotojui Rimui Antanui Ručiui ir parlamentarui Remigijui Ačui.

Teisėsaugininkai įtaria, kad E. Lementauskas bandė papirkti opozicinės Tėvynės sąjungos frakcijos sostinės savivaldybėje narį Vidą Urbonavičių. Vilniaus tarybos narys ir buvęs vicemeras buvo sulaikytas balandį ir du mėnesius buvo suimtas. Šiuo metu jam skirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti, E. Lementauskas taip pat negali dalyvauti savivaldybės veikloje.

E. Lementauskas savo kaltę kategoriškai neigia. "Tvarkiečių" vadovybė tikina, kad tokiomis priemonėmis bandoma pakirsti rinkėjų pasitikėjimą didelį populiarumą turinčia partija.

Seimo rinkimai vyks spalio 12 dieną.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų