Rašyti komentarą...
Žinant kokia patyrusi yra Čmilytė,kai ji ne matė,ne girdėjo nieko apie Masiulį ir nekaltu vedu tapo seimo pirmininke ,o dabar išssiukinėja,kadji nieko nesakė savo draugei Šimonytei sunku ja tikėti.Jau vien tai kad gavusi informaciją ant greičio nesukvietė valdybos posėdžio su opozicija ir pozicija Čmilytė sužaidė viena kelia įtarimų,ka dnorėjo tyliais utvarkyti reikalus ir vėl nekaltu veidu kalbėti ,kad ji čia niekuo dėta,Negražu,gavusi iš Ukrainos medalį ,užsidengusi statutu elgiasi nesąžiningai,
Baisu kas būtų jei pas mus vyktų karas tai aks būtų tas lyderis?
kodel opozicija nekalba apie generalines prokurores grunskienes kalte?todel,kad jie patys naudojasi sitos KURVOS paslaugomis.sita PROSTITUTE dirba visiems.nors ja pastate koncervatoriai,bet dirba ji visiems.tai ne prokurore,tai isgama pasodinta i tas pareigas.
teisineje valstybeje generalinis prokuroras neturi teises ir pareigos kazka informuot apie savo istaigos planus.duotuoju atveju LR generaline prokurore susitiko su cmil ir papasakojo apie gen.prokuraturos planus.taigi,informacijos nutekintoja ir yra pati gen.prokurore.matant,ka po to dare prokuratura,kad 10dienu nejudino itariamojo padariusio 4labai sunkius nusikaltimus,kad paliko ji laisvei,visa tai suponuoja nuomone,kad generaline prokurore yra korumpuota,ir sedi koncervatoriu kisenei.
klausimas kas nutekino b.b.informacija?atsakymas paprastas-gen. prokurore grunskiene.joks istatymas neipareigoja generalini prokurora informuot seimo pirmininka del numatomu generalines prokuraturos veiksmu.duotuoju atveju gen.prokurore neoficialiai susitiko su piliete cmilyte,ja informavo apie tyrima.minejo,ne minejo,konkretumas-nesvarbu.taip elgtis prokuratura negali.prokurorai negali susitikineti su kazkuo ir pasakoti ka jie ketina daryti.generaline prokurore siuo atveju turejo kreiptis i seima rastu.jokiu budu pries tai nesusitikineti ir nekalbeti ka ketina daryti.
Prokuratūra išplatino pareiškimą spaudai paskelbdama bartoševičiaus pavardę. Labai idomu, nes keliom min. anksčiau žurnalistas paskambino gen, prokurorei ir teiravosi dėl Bartoševičiaus , jau turėdamas pavardę.
Toliau dar gražiau. Kaip prokuratūra tik skundu vadovaujantis paskelbė Bartoševičių itariamuoju. Kodėl nebuvo kratos, nebuvo apklausos kaip liudininko, nebuvo jokio ikiteisminio tyrimo. Vėgėlės sudarytas skundas gulė ant prokurorės stalo, prokuratūros darbuotojai išnešiojo info per savo bendradarbius ir dar pasidalino su žurnalistais. Kiek asmenų dirbo su šia medžiaga, prokurorė seime neatsakė. Labai lengva pasislėpti po ikiteisminio tyrimo medžiaga, kai jau viskas išnešiota ir net paskelbta itarimai žmogui, jo net neapklausus. Manau visa ši istorija yra blefas, pasinaudojant vaikais berniukų chore, kurių tėvai iš piršto laužtą istoriją apvilko pedofilijos apvalkalu ir Vėgėlei surežisavus gavosi didelis. bum.
Kaip kas suprato pasakyma ,taip dabar aiskina. Teisingumu turi uzsiimti teisesauga.
Laikas paleisti seimą
čmo yra nuodinga kobra bičių avily
pirmininkė meluoja,nes jai kitaip nesigauna.Rodivšaja polzat letat nemožet.
Nu, didziagalvė,ir sukta

Skaitomiausios naujienos
Į viršų