Rašyti komentarą...
Norit vesti vaikus tik pas pasiskiepijusią pedagogę, tad žinokit, kad jūsų visa šeima ir tie su kuriais jūsų vaikas bendrauja turi būti paskiepyti arba visi kas 7-10 dienų turite visi testuotis, kad apsaugotumėte darželio darbuotojus ir visus vaikus nuo užsikrėtimo, nes paskiepyta pedagogė gali užsikrėsti nuo jūsų vaiko ir to nežinodama gali užkrėsti daugelį. Tad manau, kad geriau nepasiskiepyjusiai, bet pajutusiai simptomus ligos, karantinuotis ir taip apsaugos jūsų vaiką!
Persirgo sūnai ir pati ir neko čia baisous neira tas covidas19 kaip čia stresuojat. Eilinio gripo atmaina. O skiepa galiu dovanuoti. Jai ir mirsiu pagal savia kaip žmogus o nekaip bandomasis žiurkienas. Sekmes. Kiekvienas renkasi pas ir viersti žmogu skiepitis žiouru gal jam pasireikš pašalinis poviikis sviekatai kas jam pades valstibe o gal jus kam piekiat kiekviena mokitoja ar chiruga ar geistrininka jai kiekvienas atlieka sažiningai darba ir sougai. Tai tik valdžia vage ir net sau algu nemažina . Pliapa kaip ligoniai. Tegul pradeda dirpti o nemokiščius kielia tegul toutai kaška gero padaro skiria vaikams dogiou galimibiu mokitis piencininkam orei gyvienti ir dirbantems usidirpti. O nešudu čia mala
Savanoriškai gali eiti burokų ravėti,niekas nelaiko ,mokyti vaikus turi atsakingi pedagogai,jei jie nesuvokia kad reikia atsakingai elgtis savo ir kitų atžvilgiu tegu šutina lauk.Turi pasirinkimo laisvę.
@Rūta O tu mamyte ar atnesi testo rezultata atvezdama vaika i ugdymo istaiga? Jei ne tai ugdykis pati!!!
@Susivokusiai Klausyk, susivokusioji, ar supranti kad šneki?
@Rūta Nepamiršk pati pasiskiepinti!Kad tavo vaikas neužneštų ligos mokytojams!!!!
@Gydytojas O gerb. Gydytojas jau pasiskiepijote?!
Tai ko ministras bijai susileisti injekcija bei premjere su prezidentu, ar bijo novicioko
Tai darykit privaloma juk jūs daugiau nieko nesugebat.BĖ BĖ tokio valdžios dar nebuvo .Visus i mėnulį
@HsH Kodel turi but privaloma?
Jo savanoriski. Jai nepasiskepisi liksi be darbo
@Fv Tik nereikia būti bailiams, o kovti uz savo teises , niekas negali priversti.
@Hm Mes tėvai jau apsitarėm,mes nesutinkam kad mūsų vaikus mokytų nesiskiepijus mokytoja,tegu moko antivakserių vaikus ,mes ir turim teisę pasirinkti,kad vaikam būtų saugu,nes vaikų neskiepija.
@Hm Bet skiepija vaikų tėvus!Taigi-nedrįskit vesti savo atžalų į mokyklas,kol abu nepasiskiepinsit!!!
@Fv Taip, tik kyla klausimas kokiu pagrindu remdamasis darbdavys atleis is darbo zmogu?
Jei tai savanoriska tai pazystu bent 5000 feisbuke zmoniu kurie noretu savanoriskai jei jau vakcibos tai Sputnik, bet ne savanoriskai pasirinktinai tik Pfizer ir panasiai.
@hshs Ne 5000 tūkstančiai o mažų mažiausiai visa lietuva negali tai pasakyti tik tie kuriė dirba valdiškuose darbuose
Į viršų