Dulkys: šią savaitę įsigalios trečio skiepo tvarka

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys sako, jog šią savaitę įsigalios tvarka, kaip dalis žmonių bus skiepijama antrą kartą – trečia skiepo doze. Anot jo, tam jau paruošti teisės aktai.

„Šią savaitę įsigalios trečios skiepo dozės skyrimas žmonėms su įvairiomis diagnozėmis, atsiras galimybė kai kurias vakcinas pasikeisti, miksuoti jas“, – Žinių radijui sakė ministras. 

Pasak jo, šiuo metu atliekami tyrimai, kokie pirmiausia paskiepytų medicinos darbuotojų rezultatai ir svarstoma, kada juos reikėtų revakcinuoti. 

„Skiepijimosi procedūros ateina į mūsų gyvenimą, tiesiog šiai akimirkai galbūt trūksta kai kurių tyrimų, bet jie atliekami, nuolat prie to dirbama ir, manau, rudenį turėsime daugiau naujienų, kurios padės spręsti tas problemas“, – sakė A. Dulkys. 

Anot jo, tikimasi, kad skiepijimas trečia vakcina platesniam žmonių ratui bus prieinamas rudenį.

„Laukiame ir gamintojų, svarbu ir Europos vaistų agentūros dalykai, bet didelėse organizacijose procesai nevyksta greitai, nacionaliniu lygiu taip pat atliekame tam tikrus veiksmus. Jei mums tų argumentų užteks, gali būti, kad rudenį ir mes turėsime naujienų“, – sakė A. Dulkys.


Rašyti komentarą...
P
Pasipiktinęs
2021-08-03 12:25:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip nusibodo tas žiniasklaidos Dulkio pravardžiojimas SVEIKATOS (!!!???) "ministru"!...
Atsakyti
-1

D
Darbas išlaisvina
2021-08-03 14:51:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
taip kažkada buvo parašyta ant konclagerio vartų. Laikinai Lietuvą administruojantys globalistų tarnai siūlo šūkį "skiepas išlaisvina". Rezultatas matyt bus toks pat kaip ir pirmo šūkio atveju? Bet juk gali būti ir naujas Niurnbergas!
Atsakyti
0

M
Marta
2021-08-03 13:54:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laukiu trečio mikso, įdomu po kelinto kojas pakratysiu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų