Dulkio patarėja: kryptinga vakcinacijos kampanija prasidės kovo viduryje

Sveikatos apsaugos ministerija teigia, kad kovo viduryje Lietuvoje prasidės kryptinga informacinė kampanija apie skiepus nuo koronaviruso.

„Kovo viduryje jau prasidės kryptingoji informacinė kampanija, labiausiai orientuota į grupes, kurios tuo metu vakcinuojamos, ir reklamos kampanija, kuri leis pasiekti kiekvieną Lietuvos žmogų“, – portalui 15min.lt sakė ministro Arūno Dulkio atstovė spaudai Aistė Šiukšta.

Ji teigė, kad kampaniją planuojama nukreipti į tuos, kurie abejoja, neapsisprendžia, ar reikėtų skiepytis nuo COVID-19. Reklamų transliavimui bei kitos informacijos sklaidai apie COVID-19 vakcinas bus skelbiamas viešasis pirkimas.

Prezidentas Gitanas Nausėda praeitą savaitę paragino centrinę valdžią aktyviau vykdyti visuomenės informavimo kampaniją.

„Šiandien informavimo kampanija, kuri yra ne savivaldybių dispozicijoje, o centrinės valdžios dispozicijoje, turi būti aktyvesnė, labiau orientuota į žmones. Ir ne žmonės turi ieškoti informacijos. Informacija turi surasti žmones“, – sakė šalies vadovas.

Lietuvoje skiepijimas nuo koronaviruso prasidėjo gruodžio pabaigoje.


Rašyti komentarą...
P
Pasipiktinęs
2021-03-08 09:15:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal, geriau, to dulkio vardo neminėkit...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų