Du „Regitros“ darbuotojai Vilniuje susirgo Covid-19, keisis egzaminų laikas

Vakar patvirtinti dar du nauji koronaviruso atvejai „Regitros“ egzaminuotojams Vilniuje. Darbuotojai, pajutę ligos simptomus, šią savaitę į darbą neatvyko. COVID-19 testus jiems paskyrė šeimos gydytojai. Darbuotojai su šiuo metu dirbančiais egzaminuotojais pastaruoju metu kontakto neturėjo. 

Primename, kad prieš tai Vilniuje iš viso buvo patvirtinti 6 užsikrėtimo koronavirusu atvejai egzaminuotojams. Taigi, šiuo metu sostinėje iš viso teigiamas COVID-19 testas yra nustatytas 8 darbuotojams. Visi atvejai fiksuoti tame pačiame Vilniaus padalinyje adresu Lentvario g. 7. 

Svarbu pastebėti, kad visiems šiuo metu egzaminuojantiems darbuotojams Vilniuje įmonės iniciatyva pirmadienį buvo atlikti COVID-19 testai ir jų rezultatai – neigiami. 

Atkreipiame dėmesį, kad pasitvirtinus koronaviruso atvejams įmonė nedelsiant apie tai informuoja Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC). Kol laukiama informacijos iš NVSC, siekiant užtikrinti saugią įmonės veiklą, imamasi savarankiškų priemonių: dezinfekuojamos patalpos, artimą kontaktą su sergančiuoju turėjusių darbuotojų prašoma neatvykti į darbą, testuojami darbuotojai. 

Tam, kad būtų skaidomi klientų srautai, dar per karantiną buvo nuspręsta Vilniuje būsimus vairuotojus egzaminuoti iš dviejų skirtingų vietų. Taigi, šiuo metu B kategorijos praktikos egzaminai Vilniuje vyksta Lentvario g. 7 ir Senajame Ukmergės kel. 4 esančiuose „Regitros“ padaliniuose.

Įmonė deda visas pastangas, norėdama užtikrinti darbuotojų ir klientų saugumą. Visi darbuotojai yra aprūpinti dezinfekcinėmis ir apsaugos priemonėmis. Atvykę į darbo vietą darbuotojai matuojasi kūno temperatūrą, o pajutus ligos simptomus, prašoma neatvykti į darbą. Darbas padaliniuose organizuojamas taip, jog būtų užtikrintas kuo mažesnis fizinis kontaktas patalpose, o egzaminų automobiliuose yra įrengtos specialios pertvaros. Egzaminų automobiliai ir teorijos egzaminų klasės po kiekvieno egzamino vėdinami ir dezinfekuojami. 

REKLAMA

Dalis praktikos egzaminų perkeliami į kitas dienas 

Dėl susidariusios situacijos dalis suplanuotų praktikos egzaminų yra perkeliami į kitas dienas. Siekiant užtikrinti vairavimo egzaminų paslaugų teikimą, Vilniaus filiale ilginamas darbo laikas. Taip pat ieškoma sprendimų dėl papildomų darbo dienų. 

Su asmenimis, kuriems atšaukiami praktikos egzaminai, susisiekia įmonės darbuotojai ir pasiūlo kitus galimus laikus arba egzamino laikymą kitame artimiausiame padalinyje. Kitiems asmenims egzaminai, įskaitant ir teorijos, įvyks kaip suplanuota. 

Taip pat norime atkreipti dėmesį, jog šiuo metu nėra taikoma taisyklė, kuomet apie nedalyvavimą egzamine būtina pranešti likus 24 val. iki jo pradžios. Būsimi vairuotojai, kurie pajuto kokius nors ligos simptomus, kviečiami bet kuriuo metu atšaukti registraciją į egzaminą.


Rašyti komentarą...
A
As
2020-10-22 14:06:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ai dabar biski pakuostiki pasluogok pasbezdiek ir iskarto korona :-)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų