Rašyti komentarą...
Noreciau ateityje sulaukti kitokio straipsnio
(panasiose situacijose)
turetu antraste skambeti daugmaz:

"Drama Vilniaus rajone baigta per 5 minutes -
situacija issprende kariuomene"

arba

"situacija issprende LR kontrzvalgyba"

Straipsnis turetu buti trumpas:

"Asmenys, pasikesine i LR demokratijos (rinkimu) pamatus buvo suimti, is ju atimti ir vietoje sunaikinti LR asmens dokumentai, o patys diversantai buvo palydeti iki sienos su Baaltarusija, per pasieni islydeti kariu su salmais, kaukemis ir automatais, bei maloniai paprasyti i LR teritorija net nebebandyti patekti jokiais keliais.

Va tada vel galeciau didziuotis tuo kad ir as pats esu LR pilietis, ir tuom jog mano salies valdzia nesiterlioja su akivaizdziais valstybes ir valstybingumo priesais.

Tegul Tomasevskis geriau vaziuoja tiesiai i Maskva ir ten nardo Putinui tiesiai i rudaja, - bus daug patogiau, nei dabar tai daryti per atstuma rizikuojant, kad gaunamus nurodymus is Kremliaus gali perimti LR kontrzvalgyba ir uz veikla kitos (priesiskos) salies naudais - gali ta personaza ilgiems metams pasiusti uz grotu...

suprantu, kodėl didžiuotumeisi
suprantu, kodėl didžiuotumeisi
@Gediminas (Siauliai) Nes po tokių operacijų jau būtų ne LR, o LTSR KGB, skrebo vaike
Jeszcze Polska nie zginęla i zginąc nie musi siedzi Polak na litwinie i drugiego dusi
@Vit apsimetantis lenku.
@Vit pienknie
Už tai numatyta atsakomybė. Pažiūrėsime ar ji bus pritaikyta, ar mūsų teisėsaugos institucijos leis kėdes užtūpusiems biurokratams pažeidinėti Lietuvos įstatymus
Prapylėt rinkimus ir džiaugitės,bet ne.Viena kart turi baigtis vienvaldystė,
Patikėčiau, kad viskas buvo gerai, jei ne tie sukarinti "šauliai", kam jie reikalingi ir kas tokius dalykus organizavo? Labai neskaniai kvepia visas reikalas.
Kelia maišta prieš valstybę.
Kelia maišta prieš valstybę.
Tai labai pavojinga. Tegul atitinkamos institucijos imasi griežtų priemonių.
@Kelia maišta prieš valstybę. jo , į psicuškę visus, kaip tą lietuvių k. mokytoją. Visi kelia pavojų, visi 5 kolona, kam tik kyla abejonių, kaip ruso laikais.
@che Su išdavikais visos valstybės tvarkosi.
organizuoja maištą, kas blokuoja pastatą, kas vykdo nesantaiką - suėmimas ir tardymas. Nereikia laukti kažko. Čia ir dabar.
Pasaulio pabaiga b.liat nekitaip. Surinkt visus curvas, susodint i aotobusus ir isfyzdint is Lietuvos i savo supista valstybe. Pradejo kelt bangas, nakui isvis jie cia reikalingi!
Gal laikas ta moralini uroda issiusti i rasieja? Gales ten putlerio rudojoje sedeti siltai...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų