naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai pirmadienio vakarą, prieš 20 val., sulaukė pranešimo dėl smurto artimoje aplinkoje.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai pirmadienio vakarą, prieš 20 val., sulaukė pranešimo dėl smurto artimoje aplinkoje.

REKLAMA

Skambino Kazlų Rūdoje, M. Valančiaus gatvėje, gyvenanti moteris. Ji informavo, kad prieš jos nepilnametę dukrą (gim. 2003 m.) smurtavo pastarosios sutuoktinis.

Įvykio vietoje rasta pranešėja, jos dukra bei šios keturių mėnesių kūdikis. Netrukus buvo sulaikytas ir dvigubai už nepilnametę vyresnis šios sutuoktinis. 32 metų vyras atsidūrė areštinėje.

Marijampolės AVPK atstovai patvirtino, kad sulaikytas vyras policijai yra žinomas. Tiesa, daugiau informacijos pareigūnai suteikti negalėjo, nes šiame incidente figūruoja nepilnametė ir jos kūdikis.

Šeima buvo žinoma

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Viešųjų ryšių ir komunikacijos skyriaus specialistė Vija Kudzienė patvirtino, kad šeima, kurioje užregistruotas smurto atvejis, Marijampolės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriui yra žinoma:

REKLAMA

„2019 m. vasario mėnesį šiai šeimai buvo inicijuota atvejo vadyba. Šeimai buvo teikiama koordinuota kompleksinė pagalba ir paslaugos. Informacijos apie anksčiau šeimoje kilusias problemas, susijusias su alkoholiu ar smurtu, Marijampolės apskrities vaiko teisių apsaugos skyrius neturi.“

REKLAMA

Naujienų portalo tv3.lt pašnekovė pabrėžė, kad šiuo metu yra užtikrintas nepilnametės motinos ir jos kūdikio emocinis ir fizinis saugumas.

„Jie išsikėlė iš faktinės gyvenamosios vietos ir yra artimų asmenų prižiūrimi. Informacija apie šeimą teikiama atvejo vadybininkui, sprendžiamas klausimas dėl pagalbos plano šeimai peržiūros, papildymo, intensyvesnių paslaugų šeimai teikimo.

Taip pat siūloma kūdikio motinai, nukentėjusiai nuo smurto, gauti ir priimti nemokamą psichologinę, socialinę ir teisinę pagalbą iš Specializuoto pagalbos centro. Išreiškus norą, nepilnametė motina su vaiku galės apsigyventi krizių centre“, – pasakojo V. Kudzienė.

REKLAMA

Specialistė apibendrino, kad galimybė šeimai gyventi kartu priklausys nuo konflikte dalyvavusių asmenų pastangų ir noro priimti jiems siūlomą ir reikiamą pagalbą, siekiant išsaugoti šeimą.

Įtariamasis jau teistas

Marijampolės apylinkės prokuratūros prokurorė Vilma Sakalauskienė portalui tv3.lt patvirtino, kad įtariamasis dėl smurtinio nusikaltimo buvo susidūręs su teisėsauga ir anksčiau:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų