Rašyti komentarą...
Ernesta iš Kernavės, Lietuva
Ernesta iš Kernavės, Lietuva
Sveiki, praėjusią savaitę gavau 15000 eurų paskolą iš JAMESON FINANCE INC. paimti paskolą iš jų labai paprasta ir greita, susisiekite su jais el. paštas: Theodorejamesonfinance@gmail. com

Ernesta iš Kernavės, Lietuva
koktu skaityti senapaneles is VMI mintis. Nezinau ar ji turi vaiku, ar jai teko gyventi 1 mazo kambarėlio bute, kad taip atsainiai pasiulo nuomotis busta? Tegul pati parodo pavyzdi. Matosi, kad valdzia dirbo, dirba ir dirbs bankininkams. Lieka spelioti ar tik nebus tuose, valdzios ginamuose bankuose, laikomi pinigeliai litais /iki atitinkamo signalo/ ir gaunamos dideles palukanos is vargsu zmoniu atimtu paskutiniu grasiu. Laikas burtis kreditoriams ir ieskotis advokato paslaugu. Juk advokatas K. Cilinskas yra sakes, kad gali tekti pasiekti ir Strasburo teismus. Ar yra kitas kelias? As kito kelio nezinau.
Tiesiog truksta zodziu ka mano apie zmones pemusius paskolas! Tai as dabar kalta, kad ja paemiau? O, kad vilibor kyla kaip ant mieliu irgi as kalta? O kur banku atsakomybe kai zmones eme paskolas? Juk jie ivertina rizika, tame tarpe ir as, bet ten zmones ekonomistai, uz tai juk ir pinigus sumokejom. Pasiemem paskola(tok jos dali) pirkti bustui su 5% palukanomis, o siai dienai jos siekia 10%, kokiu budu ja sumoketi? Vyrui alga nemoketa, pajamos tik uz vaika(motinystes atostogos), esame padori, pareiginga seima, pasakykit kur sutaupyti, ko atsisakyti, kal nebevalgyti?Stengemes pinigus taupyti ir atiduoti ja uz busto paskola(po 10tuks, 7tuks lt), bet kai tokios aukstos palukanos, ir kiek suprantu dar nepabaiga. Protingi zmones ekonomistai, bankininkai pasakykit kaip PADORIAI SEIMAI SU DVIEM MAZAMECIAIS VAIKAIS ISGYVENTI?
Kalbejo kalbejo ir visa kalba nukreipe tam, kad pateisintu banku politika, nes valstybe siuo metu vykdo ne ekonomikos skatinimo, o bankine politika.Galima numanyti, kad taip yra del to, kad pati skolinasi is siu banku, o bankai diktuoja savo salygas.Ir labai naivu mulkinti zmones, sakant, kad bankai yra sukalbami.Bankai nera sukalbami-arba tu vykdai ju salygas, arba "viso gero".Tenka tik apgailestauti, kad musu vyriausybe nenes jokios asmenines atsakomybes uz savo skolinimosi politika vidaus rinkoje,visa nasta grius tiems patiems verslininkams ir zmonems dideliu mokesciu ir palukanu pavidalu, nes musu vyriausybei taip paprasciau, juk paskolas teks grazinti verslui didesniu mokesciu pavidalu, o ponai ministrai tik stebes ir kontroliuos kaip sis procesas vyksta, o blogiausiu atveju neteks posto, bet ne savo asmeniniu pinigu, turto ar verslo.
pretenzijos LDDP/socdemams ir asmeniskai Slezeviciui, AMB
Malonu išgirsti gyvą diskusijos žodį.

Tema diskusijai (bet ne ekonomistams):
Lietuvos paradoksas - fiksuotas lito ir euro santykis, o bankų paskolų kaina skirtinga.
Daug ponų kalbėjo ir nieko nepasakė. Ar ponai prichvatizatoriai norėjo gera Lietuvos ubagams, įsilseidami valstybėn užsienio bankus? Užsienietis čia atėjo pasipelnyti ,tai visiems aišku ir jis nerenka ,kuriam lietuvaičiui numauti kelnes...Tai kodėl ponai valdžioje nesudėjo saugiklių ,naikinant Lietuvos taupomąjį ,statybos ,komercinį banką,užlesdami įvairaus plauko užsieniečius?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų