• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų lyderis Gabrielius Landsbergis su savo seneliu Vytautu Landsbergiu susiginčija ne pirmą kartą, tik iki šiol tai vykdavo už uždarų durų, o per paskutinį tarybos posėdį priešiškumas išsiveržė viešai.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų lyderis Gabrielius Landsbergis su savo seneliu Vytautu Landsbergiu susiginčija ne pirmą kartą, tik iki šiol tai vykdavo už uždarų durų, o per paskutinį tarybos posėdį priešiškumas išsiveržė viešai.

REKLAMA

Sekmadienį ginčas tarp dviejų Landsbergių – senelio ir vaikaičio – įvyko tarybos posėdyje ir už jo ribų, nes vyresnysis Landsbergis paragino konservatorius skirti dėmesį etinei transformacijai, perdėtai nesigirti baltumu ir pūkuotumu bei pasiūlė buvusiai socialinės apsaugos ir darbo ministrei Monikai Navickienei nedraugauti su sukčiais.

Tuo tarpu jaunasis G. Landsbergis į tai atkirto, kad būdamas Europos Parlamento nariu pats profesorius V. Landsbergis naudojo Europos Parlamento išlaidas reprezentacijai.

REKLAMA
REKLAMA

Apie tai, kur glūdi profesoriaus Landsbergio ir anūko nesutarimų šaknys, naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ diskutuoja Seimo nariai Matas Maldeikis ir Eugenijus Gentvilas.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.

tv3.lt

nusišikti man ant jų abiejų, seniui dar nejaučiau neapykantos anksčiau. buvau neutralus jo atžvilgiu. nebuvo jis absoliučiai tik neigiamas personažas. bet kai vėl pradėjo rodyti savo nelabai gražų snukutį, kalbėti savo savo kiršinančias kalbeles ir tt atsirado neapykanta. apie broilerį išvis ten nėra kalbėti. jis arba nepilno proto, arba labai drąsus, jog mano, kad ta pavardė jį iš bet kokios peklos ištrauks, o jam pačiam nieko ir daryti nereikia.
Trumpai - valdžios godulys, o jis pas abu toks didelis....
Dedule dar karta pranese, kad ji "prezidentu" isrinko Bushas...

Vytautas Landsbergis

JAV PREZIDENTAS tiesiai
Turėjome ištverti, kol sulaukėme, neklusni Lietuva, to laiško.
Gal ir tebuvo ligi šiol toks vienintelis JAV prezidento laiškas Lietuvos vadovui. Diplomatijos istorikai galėtų patikrinti Pirmosios ir Antrosios Respublikų laikotarpius. O tą unikalų laišką verta priminti ir prisiminti artėjant reikšmingoms birželio ir liepos datoms.
J. E. Vytautui Landsbergiui
Lietuvos Respublikos prezidentui
Gerbiamas Prezidente,
Man malonu paskelbti, kad Jungtinės Valstijos rengiasi atnaujinti diplomatinius ryšius
su jūsų vyriausybe.
Kaip žinote, Amerika be pertrūkių nuo 1922 m. pripažino Lietuvos Respubliką. Mes
niekada nepripažinome Lietuvos prievartinės inkorporacijos į Sovietų Sąjungą ir
didžiuojamės, kad pastaruosius penkiasdešimt vienerius metus buvome su Lietuvos žmonėmis per daugelį sunkių jiems tekusių išmėginimų. Man ypač malonu, kad pastarieji įvykiai leido jums
atkurti savo nepriklausomos valstybės statusą, o mums apsikeisti diplomatais. Jungtinės
Valstijos tikisi plėsti šiltus ir abipusiai naudingus mūsų valstybių santykius.
Pasaulis niekad nepamirš Lietuvos žmonių narsos bei ištvermės ir jūsų asmeninės
tvirtos lyderystės per juodąsias Sausio ir tokias pat tamsias nepavykusio pučo dienas. Man
malonu prisiminti mūsų ankstesnius susitikimus ir tikiuosi, kad sukursime glaudžius ir
abipusio palaikymo ryšius tarp JAV ir Lietuvos.
G. Bush
1991 m. rugpjūčio 31 d.
Baltieji Rūmai
Vašingtonas
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų