Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
kaip ten viskas buvo? Atsiliepkit - tokiu nera. Nuteise zmones uz iszaginima be nukentejusiosios pareiskimo - absurdas. teismas ir taip jau pasidave ziniasklaidos spaudimui, kaltinti ji per svelniu sprendimu - kaip noreti nusipirkti Menuli
Money make the world go round
Money make the world go round
@kas zino Supaisysi čia. Giminės juk, kaltės įrodymo atveju, išsireikalaus žalos atlyginimo. Moralinės ir materialinės. Finale, kaip besuksi, viskas susiveda į pinigus.
@Money make the world go round Pakartok tai, kai kas nors iš tavo artimųjų numirs.
Ne iš blogo gyvenimo blogi ipročiai... Ir gyvenimas pasibaigia...
Šalies veikėjai, vieną dieną TV, kitą viešbutyje, trečią sanatorije.
@Stebuklų gyventi. Kas nemoka - soka is balkono. Naturali atranka
@moka gi zmones Tiesa, jie mūsų geriausi atstovai visuotiniame pasaulio beprotybės konkurse.
butu abipusiu susitarimu - nereiketu zudytis.
@jeigu kai supranti, kad ne su tuo susitarei
yra buvusiu salia ir viska maciusiu? - nera. Gal tuom ir baikim.
Aišku, kad bausmė juokinga, procesas vilkintas iki negaliu, paverstas farsu. Įkalčiai buvo naikinami, klastojami, iškraipoma likusių įkalčių reikšmė. Abu veikėjai nesigaili, kaltina mirusiąją (per silpna buvo? nepateisino jų vilčių?) Oksikas girdomas buvo negavus aukos sutikimo, apgaulės būdu, o tai leido mergina pavogti iš jos aplinkos, ja naudotis seksualiniam išnaudojimui, tikslu pasipelnyti. Nuolatinis merginos šėrimas oksiku - visiškas merginos negalėjimas pasipriešinti prievartai -nėra seksas abipusiu susitarimu.
@Daiva tu ne teiseja?
kad ismete - irodymu nera. Ir neleiskit savo dukru i naktinbarius
Šaunuoliai! Dabar galės patys prisiryti šūdo skristi iš 5 aukšto. Galėčiau tokius pats nuo stogo stumdyti.
@Vinzaras juokdary
@pastumk mane Kai mane pamatysi pats nušoksi lipniašūdi.
Kada baigsis nesuprantu? Kada imsis valdžia esminių teismų ir prokuratūros reformų, išvalyti tą kiaulidę? Teisėjai principingi, kodėl? Doriems žmonėms, kaip ten papuola už pasakytą teisybę, tai mielai nuteisia kaip šmeižikus, mėgsta bylas apversti aukštyn kojomis. Na o kas liečia nusikaltėlius, tada iš letargo miego prabunda nežabotas gailestis. Ai, ką ten, jei ne visuomenė visus iš leistų, net neteistų. Juk jie turi šlamančių, galima visada tartis :). Nerašykite geriau visuomenėj apie tokius teismus, ir jų keistą veiklą. Pagarba Černiauskui. Tai mano nuomonė.
@Teismų cirkas numatytu istatymu ribose. Norit griezciau - keiskit istatyma, o ne teismus kaltinkit. Ir Didziunaites draugem patarkit nesivalkiot po barus
@Bausme paskirta Nenormali bausmė: tai pasityčiojimas iš nukentėjusių. Kaip galima pasitikėti tokiais teismais?
@Aldona niekas nevercia
@nepasitikek visada nuteistasis būna kaltesnis.
Taigi nuo šiol jei koks narkota nusigalabis - sutubdys laiptinės kaimynus , arba privačius namus išgriaus aplinkui .


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų