Gyventojai mano, kad geriausiai jų interesams atstovauja prezidentė Dalia Grybauskaitė ir premjeras, Lietuvos socialdemokratų partijos lyderis Algirdas Butkevičius, rodo dienraščio „Lietuvos rytas“ šeštadienį skelbiami visuomenės nuomonės apklausos rezultatai.

24,7 proc. respondentų teigė, kad geriausiai jų interesams atstovauja D.Grybauskaitė (liepą taip teigiančių buvo 27,2 proc.), tuo metu geriausiu atstovu A.Butkevičių laiko 11,4 proc. apklaustųjų (liepą - 10,9 proc.).

Palankiai D.Grybauskaitę vertina 66,3 proc. apklausos dalyvių, liepą tokių buvo 63,6 proc., nepalankią nuomonę apie ją turi 17,1 proc. (liepą - 18,6 proc.).

Premjero A.Butkevičiaus veiklą palankiai įvertino 61,7 proc. apklaustųjų, anksčiau buvo 61,6 proc., nepalankiai - 15,6 proc. (16,3 proc. liepą).

Trečioje vietoje tarp geriausiai respondentų interesams atsovaujančių visuomenės veikėjų yra valdančios partijos „Tvarka ir teisingumas“ vadovas Rolandas Paksas - 6,4 procento. Už jo rikiuojasi Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis - 2,6 proc., Liberalų sąjūdžio vadovas Eligijus Masiulis - 1,7 proc., Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas - 1,6 procento.

REKLAMA

Apklausą rugsėjo 10-15 dienomis atliko visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centras „Vilmorus“. Centro vadovo Vlado Gaudžio teigimu, tyrime apklausti 1035 asmenys.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2014-09-20 11:46:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Netikiu tokiomis apklausomis. Ar tai daroma pagal išankstinį norą ar užsakymą? Galutinį procentinį rezultatą galima gauti manipuliuojant kiek ir ką apklausime.. Apklausti tiek pat teisėjų ir tiek pat pensijinio amžiaus buvusių kolūkiečių, tai koks rezultatas...? Didėjant socialinei atskirčiai,emigracijai, nedarbui ,krizėm ,Lietuvos skolos didėjimui ar reikia sekti gerų valdininkų pasakas?
Atsakyti
0

J
Jo nereikia tokių
2014-09-20 12:38:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko sau atsirado palnkumas
Atsakyti
0

K
Kęstas
2014-09-20 18:01:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grįžome prie situacijos, kuri buvo prieš Antrąjį pasaulinį karą:

Išsivysčiusių šalių ekonomika nekuria normalaus kiekio gerai apmokamų darbų. Atlyginimai stagnuoja ir smunka, turtingesnių pajamos auga, kaip ant mielių. Nupirkti politikai ir ideologai sugeba užspausti politinius bandymus keisti pajamų paskirstymą. Todėl paklausa apmirusi, pasaulio ekonomika stagnuoja.

Daugiau apie tai - guglinant žodžius: mokslas-studijos-ekonomika.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų