Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praėjusią savaitę, - birželio 17 dieną, tikrindami gautą informaciją Lietuvos kriminalinės policijos biuro Nusikaltimų tyrimo padalinių pareigūnai sulaikė tris asmenis, kurie organizavo neteisėtą namų gamybos stipriųjų alkoholinių gėrimų gamybą, praneša Policijos departamento spaudos tarnyba.

REKLAMA

Pareigūnai Raseinių rajone, Ariogalos seniūnijoje, Pašilaupių kaime esančiame miško masyve aptiko naminės degtinės gamyklą, kurioje tuo metu dirbo trys asmenys.

Pareigūnai asmenis užklupo kaip tik tuo metu, kai keturiais aparatais vyko naminės degtinės gamybos procesas. Garintuvuose buvo garinama apie 2000 litrų raugo bei buvo jau pagaminta 330 litrų naminės degtinės. Taip pat šalia esančiose talpyklose buvo užraugta apie 4500 litrų raugo, skirto naminės degtinės gamybai.

REKLAMA
REKLAMA

Pareigūnų nustatyta naminės degtinės gamykla išsiskyrė savo dydžiu bei gaminamos produkcijos kiekiu.

Patekti į minėtą gamyklą buvo galima per specialiai per upelį pastatytu tiltu.

Iš už 200 metrų esančio upelio, į minėtą gamyklą, naudojant giluminį vandens siurblį, buvo atvestas vandentiekis, kuriuo buvo tiekiamas vanduo, reikalingas naminės degtinės gamybos procesui, o iš šalia esančios sodybos atvestas elektros kabelis, užtikrinantis elektros energijos tiekimą.

Per dieną minėtoje gamykloje buvo pagaminama apie 500 litrų naminės degtinės, kuri buvo realizuojama aplinkiniuose rajonuose.

Asmenys, siekdami gamybos vietoje palikti kuo mažiau pėdsakų, išgarintą raugą supildavo į statinę ant ratų, kurią vėliau išveždavo.

Naminukė (policijos nuotr.)Naminukė (policijos nuotr.)

Raugalas (policijos nuotr.)Raugalas (policijos nuotr.)REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų