Dėl „tvarkiečių“ grįžimo į koaliciją – nesantaikos žiežirbos

Vilniaus savivaldybės valdantieji pirmadienį aiškinsis situaciją dėl „tvarkiečių“ grįžimo į koaliciją.

„Tvarka ir teisingumas“ apie grįžimą koaliciją paskelbė praeitą savaitę, kai frakcija atsinaujino dviem nariais - Broniumi Cicėnu ir Valerijumi Stankevičiumi. Jie pakeitė į Seimą išrinktus Juozą Imbrasą ir Rimą Andrikį.

Tai nustebino socialdemokratus ir konservatorius, kurie teigia nieko nežinoję apie sprendimą ir reikalauja liberalų paaiškinimų. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos atstovai sako nepripažįstantys koalicijos partnerių grįžimo.

Liberalai laikosi pozicijos, kad gegužę iš valdančiųjų „tvarkiečiai“ pasitraukė tik formaliai, kadangi apie tai pareiškė tik žodžiu, bet parašų koalicijos sutartyje neatšaukė. Už grįžimą į koalicija „Tvarkos ir teisingumo“ atstovams žadamas svarbus Aplinkos ir energetikos komiteto pirmininko postas, taip pat dar vieno komiteto vicepirmininko pareigos.

Apie tai, jog palieka Vilniaus valdančiuosius „tvarkiečiai“ pranešė šių metų gegužę. Jie nurodė, kad nemato pažangos įgyvendinant partijų susitarimą. Sprendimą tuomet priėmė partijos valdyba, patiems Vilniaus „tvarkiečiams“ tai buvo staigmena.

Jei koaliciją papildys „Tvarkos ir teisingumo“ atstovai, joje bus 31 tarybos narys: 14 liberalų, 7 konservatoriai, 4 socialdemokratai, 3 „tarkiečiai“ ir 3 „Lietuvos sąrašo“ atstovai. Iš viso taryboje dirba 51 politikas.


Rašyti komentarą...
l
liberalai
2016-11-28 08:23:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jūsų komentaras...tvarkiečiams uzsiprase iš jų kad nebalsuotų už Landsbergį kaip opozicijos lyderį!!
Atsakyti
0

I
Ingrida
2016-11-28 11:04:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
gerb. žurnalistai, "Lietuvos sąrašas" turi 4 atstovus Vilniaus miesto savivaldybėje. Prašau neklaidinti žmonių.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų