• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Paspaudus šalčiams padaugėjo darbo ugniagesiams gelbėtojams. Vien praėjusią parą ugnis nusinešė trijų žmonių gyvybes.

REKLAMA
REKLAMA

Ugniagesiai pataria labiau prižiūrėti kūrenamas krosnis ir atsargiau elgtis su elektros prietaisais, praneša LTV „Šiandien“.

REKLAMA

Stojus šalčiams gaisrų daugėja. Praėjusią žiemą dėl netinkamo krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo kilo daugiau kaip 600 gaisrų, kurių metu žuvo 11 žmonių, dar dvigubai daugiau gyventojų patyrė traumas.

Kad situacija nesikartotų šiemet, ugniagesiai gelbėtojai pataria atidžiau prižiūrėti krosnis ir atsargiau elgtis su senais elektros prietaisais.

REKLAMA
REKLAMA

„Šiuo metu, kai jau intensyviai kūrenama, pats svarbiausias dalykas būtų bent jau prisižiūrėt dūmtraukius, pačias siūles, kad jos būtų sandarios ten, kur sumūryta plytomis, ir būtent tas vietas, kurios yra prie pat degių medžiagų“, – sako Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos skyriaus viršininkas Artūras Vaišnoras.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ugniagesiai primena iškūrenus krosnį per anksti neužstumti sklendės. Ją galima visiškai uždaryti tik įsitikinus, kad žarijos jau baigė rusenti. Užstūmus sklendę anksčiau, susidaro smalkės, apsinuodijimas jomis dažnai baigiasi mirtimi.

Kita dažna gaisrų priežastis – neatsargus rūkymas.

Sinoptikai praneša, kad artimiausiomis dienomis šaltis tik stiprės, tad nuo atidaus elgesio šildant pastatus gali priklausyti ne viena gyvybė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų