žarijos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žarijos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žarijos“.

Pamokė, kaip iškepti sultingiausią kiaulieną ant žarijų: skonis nenuvils

„Tai mano kolegės giminaičių iš Jerevano (Armėnija) receptas. Kiekių gramais ir kilogramais nebus. Bet ir be jų manau viską suprasite“, – rašo tinklaraščio „Gera virtuvė“ autorė Dalia. Jums reikės: kiaulienos nugarinės su kaulu (taip vadinamo karbonado), svogūno galvų, pipirų (geriausia 5 pipirų mišinys), druskos (tik prieš kepant).  Nugarinę supjaustykite beveik 2 cm storio gabalais, bet būtinai, kad kiekvienas gabaliukas būtų su kaulu.
2024-04-21

Perspėja prieš Jonines: šių dešrelių kepti ant laužo negalima

Dešrelių įvairovė labai didelė, tačiau ne visos tinkamos kepti ant laužo ar kepsninėje. Svarbiausia, renkantis kepimui tinkančias dešreles, atidžiai skaityti, kokią informaciją jų etiketėse pateikia gamintojai. Jose nurodoma ne tik dešrelių sudėtis, vartojimo instrukcija (pašildyti, virti, kepti įprastai ar ant žarijų), bet ir laikymo sąlygos, tinkamumo vartoti terminai. Verta atkreipti dėmesį ir kaip jos supakuotos, į pakuotės sandarumą.
2021-06-23

Nevarkite ieškodami: geriausi šašlykų marinatai vienoje vietoje

Šašlykai – neatsiejama šiltųjų orų dalis. Tam, kad nereiktų vargti, ieškant geriausio jų marinato, pateikiama jums idėjas įvairių tipų mėsai. Pasirinkite, kokios mėsą norėsite marinuoti, o tuomet beliks tik išsirinkti šašlykų marinato receptą.  KIAULIENOS MENTĖS ARBA SPRANDINĖS MARINATAS Kiaulienos mentę arba sprandinę marinuokite pagal tinklaraštininkę Ritą. Ji sako, kad tai puikus pasirinkimas, norintiems valgyti skaniai. Visą receptą rasite čia.
2018-05-26

Festivalis „Yaga“ duoda 5 patarimus, kaip pereiti per žarijas

Ėjimas basomis per degančias žarijas daugeliui atrodo pavojingas užsiėmimas. Tačiau nepabūgę ir išbandę save žmonės gauna išties daug. Ėjimas per žarijas – tai tarsi nedidelis žygdarbis, padedantis susidoroti su abejonėmis, siekti tikslo ar tiesiog išbandyti save. Liepos 19-23 dienomis vyksiantis jau 7 tarptautinis muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga“ kviečia atvykti iš išbandyti save.
2012-07-16

Dėl šalčių daugėja gaisrų

Paspaudus šalčiams padaugėjo darbo ugniagesiams gelbėtojams. Vien praėjusią parą ugnis nusinešė trijų žmonių gyvybes. Ugniagesiai pataria labiau prižiūrėti kūrenamas krosnis ir atsargiau elgtis su elektros prietaisais, praneša LTV „Šiandien“. Stojus šalčiams gaisrų daugėja. Praėjusią žiemą dėl netinkamo krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo kilo daugiau kaip 600 gaisrų, kurių metu žuvo 11 žmonių, dar dvigubai daugiau gyventojų patyrė traumas.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų