Rašyti komentarą...
Pasikeitė seimas, situacija dar sudetingesnė buvo - vyriausybės kaita. Taip kad pakeisti Dulkį vieni juokai. Ne naujokai valdančioje daugumoje didžioji dalis. Taip kad šluokit kuo greičiau. Žmogus vos ne mikčioje ne savo vietoje būdamas
ne tai ka suga besmegeni apsimoka laikyti , juk kiek per sita idijota zmones nemato ka kiti besmegeniai daro. Sifa transvestitu valdzia visa salinti reikia, kaip imanoma kazkos pyderas valdzioj eina nx. Noreciau pamatyti kas uz juos balsavo
nuo Dulkio. Nabagas akivaizdžiai ne savo vietoje, į kurią pateko vien per premjerės pasitikėjimą. SAM veiklą reikšmingai patobulint vargu ar dabar pajėgtų kas nors protingesnis.
Nu taigi nesuvaldys jis tos pandemijos. Greičiau ji pati eis ir praeis nusinešdama dar kelis šimtus ar net tūkstančius gyvybių, BET ŠITAS KLOUNELIS JOS TIKRAI NESUVALDYS.
Ar galima buvo maro metu skirti žmogų,kuriam reikia mokytis,iš proto varo Šimonytės pasitikėjimas, aukojant žmonių gyvybes.Jei konservatoriai būtų opozicijoje,jau mažiausiai 5ministrai būtų nuversti,aplink su visais susirieta,kainos kyla valandom,draudimai ne logiški,ne duodantys naudos ir erzinantys žmones.Pas gydytojus užsiregistruoti misija ne įmanoma.
už 1,000,000 Eurų . Išrenkit jį nuogai
@FOTOSESIJĄ-surenkit Reikia surengti fotosesija, kada vyšnios prisirbs, būtų gera baidyklė nua špoku
Kodėl visi pamiršo Dulkio 130 punktų planą. Negi galima taip lengvai atleisti už itin didelę melagystę? Gal tuo planu premjerė savo užpakalį ir dabar šluostosi?
Tegul pagyvena is tokios pencijos turint staza 35 metus ir gaunant 260 pasalpos dydzio pencija.Geda,tai kam stazas jei gauni pasalpa,iki ko nusirito ,kaip apgaudineja sodra,vagia is pencininku.Tegul pagyvena Dulkys.
@Lai Todėl ir turi pinigų mėtymui į kairę, ir į dešinę. Jiem gi migrantai svarbiau negu savi pensininkai.
Na kurgi ponuli Gentvilas galite drysti sakyti, kad ši persona netinkamas, vienoje skestačioje valteleje sėdite, bijote kai katinas Bazilijus, nes jum yra paranku sėdėti valdžioje, kai plaunami pinigai, buhalteris reikalingas atkatus paskaiciuati
Laikosi isikibes i kede,bepigu svaistyti nesavo uzdirbtus pinigus,i kaire ir i desine,nezino pinigu verte,kaip zmones sunkiai dirba,kad galetu seimas islaikyti,gala su galu sudurti.
Į viršų