Dėl komentaro socialiniame tinkle „darbietį“ siūloma šalinti iš partijos

Socialiniame tinkle parašęs komentarą prie prezidentės Dalios Grybauskaitės ir ukrainiečių lakūnės Nadijos Savčenko nuotraukos Kauno Amalių bendruomenės vadovas „darbietis“ Vidas Pocius sulaukė partijos sankcijų.

Darbo partijos pirmininkas, Europos Parlamento narys Valentinas Mazuronis kreipėsi į partijos prezidiumą prašydamas šalinti V.Pocių iš Darbo partijos.

„Kreipiausi į Darbo partijos prezidiumą prašydamas išbraukti V.Pocių iš partijos narių, nes esu tikras, kad mūsų partijoje ne vieta žmogui, kuris viešoje erdvėje dalijasi įžeidžiančiomis įžvalgomis ir neapgalvotais pareiškimais. Politikams, ypač kandidatuojantiems į Seimą, yra taikomi aukštesni elgesio ir etikos standartai, todėl tokio elgesio toleruoti negaliu. Taip pat artimiausiame partijos tarybos posėdyje siūlysiu išbraukti V.Pocių iš kandidatų į Seimo rinkimų sąrašų“, – viešame pranešime cituojamas V.Mazuronis.

V.Pocius yra iškeltas Darbo partijos kandidatu vienmandatėje Petrašiūnų apygardoje Kaune.

Jis socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo publikacija „D.Grybauskaitė: Lietuva tvirtai remia Ukrainos žmones“. Ji buvo iliustruota fotografija iš pirmadienį vykusio D.Grybauskaitės ir N.Savčenko susitikimo. V.Pocius pakomentavo: „Kur čia Ukrainos žmonės? Labiau panašu į seksualines mažumas“.

REKLAMA

Kaunietis antradienį BNS sakė, kad jam juokinga dėl tokios partijos pirmininko reakcijos.

„Sureikšminami tokie juokingi dalykai. Iš tos partijos mane meta ne pirmą kartą, ankstesni bandymai buvo nesėkmingi. Aš turiu savo nuomonę ir sugebu ją apginti“, – teigė V.Pocius.

Jis tvirtino savo noru trauktis iš Darbo partijos neketinąs.

Politikas apgailestavo, kad V.Mazuronis prieš darydamas viešus pareiškimus, nepakalbėjo su juo.

Kaunietis teigė savo komentaru norėjęs atkreipti dėmesį, kad nuotraukoje yra tik vienas Ukrainos žmogus, o replika apie seksualines mažumas tėra viešai sklandančios ir nepaneigtos kalbos.

Seimo rinkimai vyks spalio 9 dieną.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų