Rašyti komentarą...
Kaukės nešioja Romos vergai.
Kaip kad gydytojai, kaukes dedasi atsakingai, neciupineja rankom, keicia daznai. Antrą kartą, tos pacios kaukės, juo labiau iIš kišenės istrauktos, neuzsides. Niekas apie jų profilaktiką nešneka , lyg niekam nerūpėtų, kuo žmonės kvepuoja, kokie mikrobai ten ropoja, jei nesilaikai griežtų taisyklių.
Taip kaip gydytojai laikosi reikalavimų, paprastiems mirtingiesiems per brangu.
Siulau padaryti tyrimą , gatveje pasiūlyti naujasi ir paimti nesiojamas tuo metu, ir jas istirti.
Ar tuomet ne uždraustų jų.
Koks durnynas to lietuvio, gyvenu Vokietijoje lauke kaukių niekas nedevi. O Lietuvoje dusina į žmonias, vaikus.
Kaip per lietų ir sniegą lauke būti su kauke
Ei veryga uzknisai kompensuok tas savo kaukes nes ne mes turim pirktis uzpiso jau juodai tos melo teorijos gal jau uztenka isiplovet milijardus gal jau baigiam si cirka ka
Tai iš kur tokie skaičiai?! Gi visi su kaukėmis. Gi jos apsaugo! Pavasarį kas su kojine, kas su vyriškų apatinių klešne ant veido - tokių skaičių nebuvo, o dabar visi su medicininem kaukėm! Tai kokia velniava vyksta?!
@Rasa Kaip nesupranti, nori išplauti dar kelis milijardus. Skaičiai, iš oro paimti. Jau Lietuvoje tiek gyventojų nėra kiek serga. Ligoninės tuščios, daktarai atostogose irgi serga. Gana tu nesąmonių.
Kaip čia profesoriai nepasiule verigai atstumo ribotuvus sukonstruoti ant žmoniu ?
Kaukes nieko neapsaugo .Ar žmones nebeserga kai jau tiek laiko nešiojam kaukes?Atsakikit profesoriai.
Pritariu straipsnio autoriams kad lauke laikantis 2m-4m atstumu veidą dengianti kaukė nėra būtinybė, tik tuo atvėju kai stovima prie kito žmogaus arčiau nei 2m.
Teks pasisiuti specialia kauke pasivaksciojimams lauke
Į viršų