Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tai gerai. Batka turės kuom šikną valyt.
Uztat salia astravo ae ir nt kainuoja brangiausiai visoi lietuvoi
А. Г. Лукашенко
А. Г. Лукашенко
Да пливать мне бляд на вашы ноты. В сунте лядзбергису в очко эту бумагу:DDDDDDD
Visos ribos yra peržengtos. Mes privalome smogti triuškinantį atkirtį Baltarusijai.
@BMW vairuotojas Viskas gerai, tik nesikarščiuojam, tuoj paimsim 4 tankus ir triuškinantis smūgis bus garantuotas, o demokratija ir vėl triumfuos!
opapap --- ir vėl nota - jau tiems kolicijos partneriams stogas važioja nota ant notos - o gal galima kalbėtis kaip kitaip turbūt Lietuvos koliciją sudaro pagrindą kurčnebilių --- o gal tada galėti vykti į Ukrainą padėtų fronte --klausa kaip klausa svarbu regėjimas ,kad atskirtų priėšą nuo savo , o jeigu ir ten pradėtų notas rašyti ,.....,...
Jie bulves dejo ant tos notos,Galit tukstanti notu jiem duot CIA kaip dislaikas,bet dundukam gi nedasunta
Amerika nenori pripažinti Lietuvos žmonių ,kaip protingų žmonių šalies
Atsipeikekit ,ar neaišku, kad darote nesąmones. Juokina pasaulį utėlėta saujelės šalis ,kurioje žmonės gyvena blogai ,sunkiai ir necivilizuotai.Dabar jau gydymo įstaigos dingsta, iš vis krachas Lietuvoje žmonėms.
@Jonas tu gyveni urve civilizuotai
Lietuva turbūt etiketą žino
Lietuva turbūt etiketą žino
ir tą notą iškart ant tualetinio popieriaus atspaudė
Pedopartija planą įvykdė
Pedopartija planą įvykdė
Kam čia tas spektaklis, Grybauskaitė su pedopartija leido pastatyti šitą AE, ir ničnieko nedarė, kad paveikti mūsų naudai - tik kalbėjo ! Reiškia vykdė savo globėjų planą.
Galima buvo suzaist rimciau pvz. pries kelis metus kai uzkurinejo 1bloka pagrazisnt kad sustabdysim trasas, kai uzkurineja 2bloka uzdaryt sienas furom, ir pns.
@bn buvo karabas valdzioj,juk jo deka tas monstras ir atsirado,kai isvijo Hirachi,apie kokias trasas tu kalbi,jis rankutem plojo is dziaugsmo.Uz tai ir trasas is rusijos beveik dykai gavo,susikrove milijonus.
@tai va Nu nesakyk, skvernelis tada siūlė lukašenkai, kaip jis tuo met išsireiškė, planą chuliganą, t.y. astravo elektrinę malkom kūrenti, ai ne pala, ne malkom, dujom iš mūsų terminalo, bet batja atsisakė. Tai buvo darytos kažkokios pastangos, negalim sakyt...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų