Nuo gaisro nukentėjusiems Žirmūnų daugiabučio gyventojams Seimo Tėvynės sąjungos frakcijos nariai Vilija Aleknaitė Abramikienė ir Rytas Kupčinskas prašo skirti paramą iš Vyriausybės rezervo fondo. Sekmadienį su šiuo prašymu jie kreipėsi į premjerą Gediminą Kirkilą.

Pasak įvykio vietoje apsilankiusių Seimo narių, gaisro nusiaubtame Žirmūnų gatvės 93-ajame name yra 108 butai, iš kurių 54 butai bus netinkami gyventi tol, kol apdegusioje namo dalyje nebus atliktas kapitalinis remontas. Be to, tik išsami techninė ekspertizė gali atsakyti į klausimą, ar šis namas po gaisro bus iš viso tinkamas gyventi, t. y., ar jis iš viso remontuotinas.

"Nuvykę į Vilniaus Žirmūnų gatvės 93 namą, kuriame 2007 m. kovo 11-osios rytą kilo gaisras ir kuriame yra žuvusių, sužeistų bei apsinuodijusių dūmais gyventojų, įsitikinome, kad viso namo gyventojai yra atsidūrę itin sunkioje padėtyje ir prašome specialaus Vyriausybės dėmesio", - rašoma pranešime spaudai.

Iš pokalbių su nukentėjusiais gyventojais paaiškėjo, kad absoliuti jų dauguma yra socialiai remtini - pensininkai, mažas pajamas turintys asmenys arba jaunos, mažus vaikus auginančios šeimos.

Seimo nariai, sako, kad jų manymu, nukentėjusiems gyventojams nepakaks teisės aktais garantuojamos paramos, todėl jie prašo Vyriausybės, išanalizavus poreikius, skirti paramą iš Vyriausybės rezervo fondo.


Rašyti komentarą...
P
Pakeleivis
2007-03-11 21:42:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi taigi.Ačiū ir už tai.
Kaip ten patarlė sako? Neduok alkanam žuvies, išmokyk jį žuvis gaudyti.
Išvada paprasta:
neatsirado didvyrių, nusipelnusių sukuriant teisinę bazę tvarkai daugiabučiuose palaikyti, atsirado štai šitaip pademonstruojančių savo nuopelnus.
Ar spėsite padėti visiems?
Atsakyti
0

f
f
2007-03-11 22:07:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu cia tai bulshitas, kad ten zxmones soc remtini.parodot kaip koki bomzyna.tada puse vilniaus -soc remtini.nesamoniu nerasykit jei nezinot
Atsakyti
0

K
KA
2007-03-12 11:55:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kokia Lietuvos civilinė gynyba,jei net vieno daugiabučio namo gyventojų neturime kur dėti?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų