Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Jei šie teisėjai bus nepriklausomi ir vykdys ne kažkieno valią o teisingumą, kaip jiems priklauso pagal konstituciją , tai darbiečiai bus tikrai išteisinti.
Jei šie teisėjai bus nepriklausomi ir vykdys ne kažkieno valią o teisingumą, kaip jiems priklauso pagal konstituciją , tai darbiečiai bus tikrai išteisinti.
Jei ir šis teismas bus toks šališkas, jog bylą nagrinės su jau iš anksto priimtu sprendimų o ne remiantis tik faktais, pagrįstais įrodymais, tenkins tik prokuroro prašymus, tada ši politinė byla bus nagrinėjama bet jau ne Lietuvoje , o praktika rodo kad daugumoje mūsų teisėsauga bylas pralaimi.Nei p.Uspaskichas , nei kiti darbiečiai tikrai nesės.

Jei yra įtarimas, kad atsitiktinai kompiuterio parinkti teisėjai, deja yra neatsitiktiniai, tai geriau iš karto išspręsti tą klausimą, kad paskui niekam nekiltų abejonių dėl jų šališkumo.
Melstis visiems reikia, kad prokuroras Saulius Verseckas pakeistų savo priešišką nuomonę apie DP.
Tikiu darbiečiais labiau, nei muškietininkais. Tikiu jų nekaltumu ir palaikau juo šiandien dvigubai labiau neu anksčiau.
Jeigu teismas bus objektyvus ir nešališkas, jis turės pastebėti gausius pažeidimus pirmos instantcijos teisme, apie kuriuos buvo daug rašyta ir gražins byla papildomoms ekspertizėms ir nagrinėjimui.
Byla akivaizdžiai politinė ,jei dar yra teisingumas šalyje ,teismas išteisins nekaltus darbiečius.
Mano nuomone jau senai visiems aišku, kad ši byla yra politinė, nes norima kažkokiu būdu susidoroti su darbiečiais.

Reikia tiketis, kad Apeliacinis teismas objektyviai ivertins visas bylos detales ir isteisins Uspaskich, Vonzutaite ir Gapsi. Tuomet bus galima tiketi, kad teisingumas Lietuvoje vis delto egzistuoja.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų