Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
be abejonės visiems aišku, kad viskas nukreipta prieš darbo partiją, bet baisiausiai tai, kad visiems žinoma jog byla užsakyta, bet visi daro vaizdą kad ,,iekoma teisybė"...prezidentė tai parodė savo pasisakymais
įtartinai daug klaidų šioje byloje daro teismas. Tai akivaizdu, kad byla politizuota ir per daug išpūstas burbulas.
Ar ne per daug klaidų iš teisėsaugos pusės ir ką tai rodo tas skubos darbas nubausti darbiečius. Peršasi tik viena mintis - susidorojimas.
Kada elgiamasi neteisingai, visada daromos klaidos, šioje byloje suokalbis sunaikinti Darbo partiją buvo ir yra užsakovų klaida, juk visų neišmokysi meluoti, visiems nepasakysi ką reikia sakyti prieš Darbo partiją, tai ir prasideda klaidos įrodymuose, svarbiausia, kaip sakė Saulius Verseckas, negalima nustatyti iš kur gauti milijonai. Dar kartą sakau, kad, iš kur atsirado milijonai,manau, žino tik Kirkilas.
Byla sufabrikuota ir patys fntt klysta savo parodymose
štai kaip šalina žmonės kurie jiems ne pakeliui, sukurtais įrodymais, vadinasi čia teisybė Lietuvoje?
juokingas teismas, matosi, kad tik nori nuteisti be įrodymų.
DP byla sufabrikuota,FNTT prirase skaiciuku, o per ilga bylos vilkinima uzsimirso, ka jie reiskia, tai dabar lai aiskinasi.
Na va aiskiai matoma kaip fabrikuojama byla prirasoma, o paskui tenka aiskintis
Prezidentės įsikišimas panašu jai kainavo palaikymą tarp rinkėjų, o kad byla vis pajudinama prieš rinkimus ar šiaip Lietuvai svarbių sprendimų metu, kad juos neliktų vietos kur aprašyti labai jau keista ar tuo nėra kas slepiama?
Darbo partijos byla: teismas kvies kompiuterių specialistus, apklaus liudytojus