Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tegul vel bega I Maskva! Bet, kad daugiau nebegryztu atgal I Lietuva! Visokie turtai, tegul lieka Lietuvai, nes juk tik is afioru, apgauliu, vagysciu, melu,apgaudinejimu praturtejo. Dar juk 25 millionus is Putkino parsiveze. Kur tai matyta ar girdeta ruskis Lietuvai atstovauja EU. Tegul dabar ta “ svesta “ Vandeneli pardavineja. Visitiek prieina liepto gala,,,,
@$$$ O ,kad ans buvo ministru ,tu naujiena:D?3jo partieciai buvo Seimo pirmininkai.Gal prisiminsi ir su kuo jie buvo daugumoje???Cia siaip,pamastymui apie reitingu lyderius.
Vykcarai greičiau švęstu vandzieniu sventcik Mazuroniuką, kol jam visai velnias protą ne sumaišė ir visą tupą dzarbo parciją, dangus griūva, ar matai Vikcarai?
putin kaput - uspaskich kaput
putin kaput - uspaskich kaput
Keista - kad tiek metų putino provokatorius uspaskichas kvailino kėdainiečius, vilniečius, tautiečius. darbiečiai dabar turės naujas užduotis kitose partijose. kita provokatorių grupė - valstiečiai, o kur dar laisvės ir teisingumo provokatoriai?
pasišlavė pinigėlių naivių lietuvaičių sąskaita...
O kaip kitaip - suruge agurkai - išauna dangtį tvaju mat
visa tai tik rodo valstybės neįgalumą - chroniškas aferistas, penktakolonininkas, gali dešimtmečius turėti nuosavą partiją, daryti aferas ir jokia teisėsauga negali jo sustabdyti.
Kiek su tuom kacapu dar terliuosimes?Suda mest is Lietuvos.
maiseliu pardavejas
Kad visur čia agonija , vieni ekspertai ,pavažinėjau po Lietuvą savaitgalį , tai kelių bųklė blogesnės dar nebuvau matęs , dubės ,kur taisyta tai primesta asfalto kaip Š.kauburiai kelyje Vilkiškiai -Jurbarkas, autostrada kur taisyta kur palikta , kelias Kaunas -Prienai tai baisesnis už žvyrtkelį , tai tikra agonija valstybėje ,ne tik partijose , rašo tik apie baudas .
O tie ekspertai nenori eiti gatvių šluoti?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų