Darbininko žūtis Kelmėje: aiškinamasi, kodėl nutiko skaudi nelaimė

Kelmės policijos pareigūnai aiškinasi tragiškos nelaimės, per kurią žuvo vienas darbininkas, aplinkybes. Žmogų mirtinai traumavo į duobę netikėtai suvirtusios žemės.

16

Aiškėja, kad vandentiekio ir nuotekų tinklų tvarkymo darbus atlieka bendrovė „Gensera“. Šios įmonės atstovė teigė, kad yra pradėtas ikiteisminis tyrimas, todėl komentarai kol kas nebus teikiami.

Šių darbų užsakovai – bendrovė „Kelmės vanduo“. Jos direktorius Mindaugas Užmiškis taip pat teigė, kad daug informacijos neturi: „Žinome, kad vykdant statybos darbus įvyko nelaimė. Vykdomas projektas susijęs su nuotekų tinklų plėtra.“

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Darbininko žūtis Kelmėje: aiškinamasi, kodėl nutiko skaudi nelaimė

Mirė ligoninėje

Naujienų portalas tv3.lt jau rašė apie šią tragišką nelaimę Kelmėje. Iš po užvirtusių žemių buvo ištrauktas vyras, kuris po kiek daugiau kaip pusvalandžio mirė ligoninėje.

Policijos pareigūnai praneša, kad nelaimė nutiko vasario 24 d., apie 14 val., Kelmėje. Serbentų gatvėje atliekant darbus žemės užgriuvo duobėje buvusį 50-metį vyrą.

Vyras patyrė sunkių sužalojimų, jis skubiai buvo pristatytas į ligoninę. Bet dėl patirtų sužalojimų, tą pačią dieną, 14 val. 46 min., ligoninėje mirė.


Rašyti komentarą...
B
Buves darbuotojas
2021-03-03 19:36:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kad reikia lipti i 6metru duobe o slaitao normaliai nenuslaituoja, klojiniai perpuve, dedaliu net normaliai neturi. Darbo salygos ten žiaurios...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų