Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
P. Morgana atstovauja narkomanus- jei žmogus gali kasdien su savimi nešiotis dozę suvartojimui. Platintojams- ji ir jiems atstovauja!?-tai puikūs klijentai. Nu tep , apsinešus smagiau gyventi.
@Rita ikoks čia smagumas? nustojus dozei galioti reikia ieškoti kitos ir skubos tvarka, kaulus laužo, bando įtesinti mazochizmą ir legalizuoti turtėjimą mazochistų sąskaita, vieni kankinasi kiti turtėja, vieni į dugną- kiti į perteklių, kuriam gerovės valstybė , mazochistų vaikai savęs neatpažįsta kaip biologinio individo-vėl puikus klientai, durnių rūšis: kvailas, naivus, patiklus ir priklausomas. visas smagumas
@ir Išnaikino taborą,atsirado Morgana,aišku ji atstovauja narkomanams.
Teismai mūsų nuo sovietų laikų tokią praktika naudoja neįsitikinus kaltumu teisti. Jie būna mano ( kai kapeikų gauna. Kas moka tas teisus) ir pagal manymą nuteisia. Esu 2 kartus nuteistas nekaltas, reputacija buvo nepriekaištinga, tokie sovietiniai teismai suspradė. Melagigas pareiškimas pas mus visagalis. Yra pareiškimas- iškels bylą ir greičiausiai nuteis. Aš dabar laikau tas korupcines įmones agresinėm, bet ne jokio teisingumo. Jo pas mus nėra.
Nori pasaulio, kur vyrai būtų sodinami į zonas pagal avantiūrisčių melagienas. Užteks pameluoti kad sutikimo nedaviau- ir vyras važiuoja. B.K negalima sodinti ir teisti be aiškių įrodymų. Pas mus viską galima, prielaidom žmogų teisia.
Morgana nusišnekėjo eilinį kartą,kaip galima tokius žmones laikyti valdžioje
Apgailėtini šios ponios pasisakymai ir tiek, apgailėtini...
Ta prieglušė turbūt niekada neturėjo artimųjų rate alkoholiko ir nežino kokia "laimė" su tokiu gyventi
Galimai nuo psichotropinių ių medžiagų vartojimo praeityje, moteriškei negrįžtamai pažeista psichika.
Klasikinis narkomano poziuris..
Taip jau būna, kai tie, kas yra nieks
Taip jau būna, kai tie, kas yra nieks
tampa viskuo. Leninas pasėjo baisia sėkla. Danielius - pats geriausias to pavyzdys.
Matote kiek vaikų serga su 10 baisiom ligom vos gimę. Užtat kad seime daleidzia visokį bruda. Akivaizdūs įrodymai. Paskui tiems žmonėms aukok ir aukok metų metais ar juodas jumoras
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų