Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O kam tie trikojai, jeigu tas kuris laksto gaus bauda už menesio, o ta diena negaves ispejimo apie trikoji pamirs stabdzius ir padarys mirtina nelaime? Ar visuomenei bus geriau, kad prasizengelis gaus tik 50-100 euru bauda?
Čia kaip vagis prieš apvogdamas butą atsiųstų laišką savininkui ;-)
@Juokinga Kiekvienas vagis ispejamas pranesimu, kad butas ar namas saugomas tam tikros apsaugos firmos ir veikia signalizacija.
Gaižauskai, kodėl taip diskriminuoji kitas tarnybas? Reikalauk, kad ir pasieniečiai pirma savęs siųstų perspėjimus kontrabandininkams, ir prieš nežymėtas policijos mašinas turėtų važiuoti mašinos su perspėjančiais plakatais. O Kriminalinės policijoos biurą, FNTT, STT tai geriausia visai uždaryti, nes jei bus perspėjimai apie jų atvykimą- kokia tada jų veiklos prasmė?
Nesąmonė taip kam tuos trikojus ir statyt laikysis saugaus greičio tame ruože
ant tavo tu ,,trikoju,,, tu ziurek kas darosi VRK -jau visos lezbes su pederastais suguzejo y seima po nausedos sparneliu.....
Kokios akys ! Koks žvilgsnis !!!!!!
Nereikia jokiu ispejamuju zenklu jei vaziuosi taip kaip priklauso ir del musu jie galistoveti istisai bet del kelyje sutiktu vairuotoju baisu kas dedasi tai tokie vairuotojai ir bijo visko kas teisinga kelyje
Nevark, matysi seimą kaip savo ausis.
Taip reikia perspėti ženklais, kad kelių "ereliai"ar "gaideliai" žinotų kur jau galima spausti iki dugno.Gal ir kontrabandininkams ženklus sustatyti, kur jų gali laukti pasieniečiai ar policija.
Keliai, mašinos, žmonės
Keliai, mašinos, žmonės
Pas mus šalyje tiek dalbajobų, kurie neturi kuo užsiimti tai ir išleidžia dalbajobiškus įstatymus. Net paskaičius dabar kelių eismo taisyklių bilietus, ir jau pagal klausimus yra isikišęs grynas dalbajobas. O trikojai jiems paranku ir toliau mus smaugti. Lai kurvos patys laikosi taisyklių.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų