Sekmadienį Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvaus iškilmingame Laisvės gynėjų dienos minėjime Seime ir Valstybės vėliavos pakėlimo ceremonijoje Nepriklausomybės aikštėje. Taip pat šalies vadovė pagerbs Sausio 13-osios aukas Antakalnio kapinėse.

"Sausio 13-ąją susikibę rankomis ir dainuodami lietuviškas dainas, Lietuvos žmonės visam pasauliui parodė, kad vienybė ir tikėjimas nugali brutaliausią jėgą. Tragiški įvykiai paliko randą mūsų širdyse, tačiau nepalaužė tikėjimo laisve. Tačiau ją saugoti ir ginti turime kiekvienas ir kasdien", - sakė Prezidentė.

Pasak šalies vadovės, valstybė - tai ne tik gražūs žodžiai ir gražios idėjos, ne tik diplomatinis pripažinimas ir kariuomenė. Pirmiausia valstybė - tai mūsų kasdienis gyvenimas, pagrįstas žmogiška pagarba ir orumu, mūsų žodžiai ir darbai, todėl kiekvienas turime jausti atsakomybę už jos ateitį.

Popiet šalies vadovė pagerbs Sausio 13-osios aukas Antakalnio kapinėse.


Rašyti komentarą...
p
piliete
2013-01-13 09:03:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip Lietuva mes gineme dauguma, bet kas dabar apgins Venskiene bei Deimante???!!!!!!
Atsakyti
-1

P
PP
2013-01-13 10:14:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sausio -13 Lietuvos laisvės gynėjų diena. Lietuvos valstybe tikėjo dauguma jos piliečių ir geresniu kasdieniu gyvenimu ,žmogiška pagarba ir orumu. Ar tai turime šiandien ,praėjus 22metams mūsų Tėvynėje? Ar LR vadovai neapvylė savo piliečių dabais? Lietuvos eilinis kaip neturėjo taip neturi laisvės . Prie sovietų buvo geležinė užkarda ir nebuvo galimybės išvykti į užsienį ,dabar neįmanomas judėjimas dėl ekonominių priežasčių nedarbo ,biednystės ,neteisybės ,valdininkų korupcijos. Tai ar pažengta į priekį per penktadalį amžiaus veiktų paskaičiuoti ir paprakaituoti... Dauguma darbingų jaunų piliečių emigruoja į užsienį,išvažiavo per tą laiką pusė milijono lietuvių. LR valdžios bukumas ir netinkamas valdymas varo jaunimą į neviltį.
Atsakyti
0

E
EMIGRANTE
2013-01-13 11:03:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prezidente, tai bukit Jus pirmoji ir nuo sios dienos pradekit gynt LIETUVA nuo pedofilu ,komuniagu-vagiu. Busime labai dekingi ir pasiruose Jums padeti-grizdami iLIETUVA.Neleiskit susidorot su NERINGA.Tauta tikrai sukils pries vyriausybe,nes tik seimas kaltas ,kad palaiko iskrypelius.Kur seimunu sazine?Uz kiek ja pardavet? Paziurekit kas vyksta Londone-per 2menesius kiek suimta zinomu zmoniu pedofilijos istorijoje.Ar sitos istorijos gijos neatves i LIETUVA?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų