,,Žinome, kad šiuose rinkimuose socialdemokratai gavo daugiausiai mandatų Seime. Ir tik jie vininteliai sugebėjo suformuoti daugumą.

Todėl būtent šios partijos vadovą teiksiu rytoj kandidatu į ministro pirmininko poziciją“,– pirmadienį po prezidentūroje vykusios prezidentės Dalios Grybauskaitės ir  Socialdemokratų partijos pirmininko, naujosios valdančiosios koalicijos lyderio Algirdo Butkevičiaus susitikimo žurnalistams sakė D. Grybauskaitė.

Ji pabrėžė , kad A.Butkevičiaus kandidatūrą teiks nepaisant to, kad ,,iš kelių galimų koalicijos sudarymo variantų socialdemokratai pasirinko bendradarbiavimą būtent su teisiamųjų  suole sėdinčia partija, bei nesilaikydami viešai duoto žodžio į Seimo vadovybę išrinko  finansiniu sukčiavimu įtariamą asmenį".

,,Todėl tik laikas parodys, ar socialdemokratai vykdys skaidrią politiką, – kalbėjo šalies vadovė.  – Ir tik laikas parodys, ar suformuotos daugumos rūpesčiu taps Lietuvos žmonių gerovė, ar bylų vilkinimas iki senaties bei pinigų dalybos kriminalizuotų oligarchinių grupuočių naudai.“

REKLAMA

D.Grybauskaitė sakė linkinti socialdemokratams ,,išsaugoti partijos ir valstybės garbę ir tai daryti ne klupčiojant, kaip matėme pastarosiomis dienomis, bei pamėginti suformuoti vyriausybę, kuri galėtų prisiimti atsakomybę už visos valstybės valdymą."

Prezidentė taip pat prasitarė, kad formuoti valdančiąją koaliciją buvo siūloma ir kitoms nemažai vietų naujos kadencijos Seime turinčioms partijoms. Tačiau nekonkretizavo, kam konkrečiai buvo siūloma tai daryti.


Rašyti komentarą...
K
Kęstas
2012-11-19 16:44:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiūrėdami į apgailėtinas Dalios Grybauskaitės ir Andriaus Kubiliaus pastangas rasti stalinistinius metodus, įgalinančius atimti iš suvereno - Lietuvos piliečių - teisę rinkti Seimą, pasidžiaukime, kad nustūmėme nuo valdžios savivaliaujančius kubilinius ir padarėme Prezidentę simboline valstybės galva, kokia ji ir turėjo būti nuo pat pradžių.

Kur mums eiti toliau? Akivaizdu, kad Lietuvoje yra daug rimtų verlininkų, kurie kartu su dirbančiaisiais bando kurti Tėvynės ateitį. Remkime juos. Jų veikla yra mūsų visų kelias į normalų darbą gimtinėje.

Bet nuo prichvatizacijos laikų liko dar daug taip vadinamų viarslinykų, kurie nieko ypatingo nesugeba. Naudodamiesi prisiplėštais turtais, jie verčia žmones dirbti už penkis ar daugiau kartų mažesnius atlyginimus, negu Vakaruose. O gaminius parduoda už vakarietiškas kainas. Žmonės negali išgyventi ir jų butus atiduoda pusvelčiui. Gėda. Kaip gali ilgai egzistuoti tokia situacija?

Vienas iš metodų tokio išnaudojimo išsaugojimui: tyčiotis iš žmonių, bandant įteigti, kad jie yra nenormalūs ir neverti demokratinio gyvenimo laisvės. Tam tinka viskas: profsąjungų skandinimas, skundikų skatinimas, pedofilų siautėjimas, Dalios Grybauskaitės despotiškos manipuliacijos rinkimų rezultatais, Andriaus Kubiliaus tyčiojimasis ir spaudimas nepakeliamais mokesčiais, baidymas lenkais ir rusais, atominės statymas prieš sveiką protą ir žmonių valią, begėdiškas šnipinėjimas emigrantų bendruomenėse, pasų atiminėjimas iš emigrantų ir viešas tyčiojimasis iš jų, Irenos Degutienės šeimos vagystės iš bankų. Visa tai bando sukurti mūsų nepilnavertiškumo kompleksą, sudaryti vaizdą, kad tauta yra neverta normalaus gyvenimo. Viarslinykai turi nemažai pinigų ir nupirko daugelį mūsų varganų politikų.

Tęskime gerą pradėtą darbą. Pasiųskime Dalią Grybauskaitę iš valdžios tuo pačiu būdu, kokiu sutvarkėme Andrių Kubilių ir Ireną Degutienę. Bendruomenės lygyje tyliai kenkime skundikams, kaip mes sėkmingai darėme Rusijos valdžios laikais. Paremkime profsąjungas. Padarykime, kad žemė degtų po pedofilų ir kitų iškrypėlių kojomis Lietuvoje. Emigruokime kiekvienas, kas sugeba dirbti, bet viarslinykai nenori ar negali sumokėti už tą darbą tiek, kiek jis yra dabar vertas. Padėkime emigrantams išlaikyti ryšį su Tėvyne. Kovokime su girtuokliavimu ir betvarke mūsų aplinkoje.

Vis dar esame kelio į normalų valstybės gyvenimą pradžioje. Bet pirmieji žingsniai jau padaryti.
Atsakyti
-5

z
zigmas
2012-11-27 21:35:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
pradzioi tikrai balsavau ir palaikiau ponia prezidente kaip asmenybe , bet matau kad net ir ji pazadeto geresnio gyvenimo kaip ir koncervatoriai neatnese , sekanciuose rinkimuose ji mano balso tikrai negaus
Atsakyti
-5

O
O o
2012-11-27 19:37:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na Dale kai sako balta,as jau pasitikrinu ar tai ne juoda.
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų