Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
nutrauks veltedziams kraneli , ignotai pirmyn
Nepatinka išrinkta valdžia,tai palaukit 4 metus ir galėsit kitą išsirinkti. Ar tvarto fanatikams šventi kumelės žodžiai negalioja? O paties šv patriarcho- kas protestuoja prieš teisėtą valdžią- jedinstvininkai, 5 kolona, iš kėgėbyno visi išlindę.
Pagaliau taip vadinamoji kultūros benruomene pradėjo dirbti , rengti koncentus, o ne chatūrinti ir už tiginystę gauti pinigus iš valstybės mokesčių mokėtojų.
@Jo Tau kultūra versliavų koncertukai. Sveikinu su idiotizmu!
ciurnonio jura prie rus zopa, visad nugallres!
Gal ne veltui privežta 250 tūkstančių rusakalbių, kad atėjus valandai x prisijungtų prie ,,kultūrinikų" ?
Čiurlionis rusų menininkas
Čiurlionis rusų menininkas
Gimė , kūrė ir mirė Rusijos imperijoje.
@Čiurlionis rusų menininkas Nemokėjo net lietuviškai
@Liankas Lietuvoje gyvenę lenkai mokėjo lietuviškai. Ne visi žinoma, kiti buvo užsispyrę kacapai, kurie lietuviškai nesimoko dėl dižiakacapiškos didybės manijos, o Čiurlionis stojo su Lietuva, labai jam ačiū ir teatleidžia mums, kad leidžiame jo vardu dangstytis labai negražios biografijos lietuviams
reikia bausti ivairiu aukstuju mokyklu ,,eks,,kulturininkus ir destytojus ,kurie priesina jaunima su tautos isrinktais deputatais,tai jau kvepia betvarke seime ir valstybeje,darosi ne valstybe,o ,,piemenu,,masinis politinis norkotiku uostymas,tik tiek pastebejimu
@rimas kurwa ruskas..................save megsti! laikini...................palemeke !
@o Lietuvoje išmok kalbėti lietuviškai, arba čemodan vokzal rodina.
Tuoj bus karas. Kartojasi Ukrainos scenarijus pirm Maidanas paskui rusų invazija. Matome Putino ranką šitų kultūrinių lėlyčių išangėje.
Prieš teisėtai išrinktą valdžią
Prieš teisėtai išrinktą valdžią
maištauja valstybės griovėjai.Kai mokytojai bandė bruzdėt, iškart konserv, vadai pamatė kremliaus ausis.Kieno ausis dabar mato šveikas?
teatralai spaudė ranką olegui š. priimdami apdovanojimus....ir jiems nebuvo gėda,įžeidu... juokėsi beprotiškai; kultūrininkai neapgynė merdinčio R.Tumino nuo kairio spyrių...tylėjo kai kūrėjus heitino...
@žiurkiai išbadėję Paklausyk Tumino interviu per Rus.tv.
@Aiškiau bus nieko jis nepasake pi do re


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų