Čaplinskas skelbia: yra ypatingai gerų žinių

Mokslininkai galima rado antikūnus, kurie gali kovoti su koronavirusu ir spėja, kad šylanti temperatūra ir drėgmė stabdo viruso plitimą.

Šiomis žiniomis savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalino Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) direktorius, profesorius Saulius Čaplinskas.

„Ypatingai GERA ŽINIA. Antikūnai prieš koronavirusą jau greitu laiku gali būti pradėti naudoti užsikrėtusių asmenų gydymui. Apie jau prieinamus rinkoje COVID-19 IgM/IgG greituosius testus jau buvau rašęs ankstesniuose postuose. Jų pagalba 80% tikslumu galima nustatyti ar asmuo užsikrėtęs virusu, praėjus daugiau kaip 4 d. po užsikėtimo ir 100% tikslumu praėjus daugiau nei 11 d. nuo užsikrėtimo“, –  socialiniame tinkle rašė S. Čaplinskas.

Antikūnai dar bus bandomi ant žmonių ir tai gali trukti mėnesius, tačiau juos atradę mokslininkai yra optimistiški ir tikisi, kad tai padės sukontroliuoti koronaviruso protrūkį visame pasaulyje.

S. Čaplinksas taip pat dalijasi straipsniu, kuriame teigiama, kad šiluma ir drėgmė gali stabdyti koronaviruso plitimą.

„GERA ŽINIA, nors dar neaišku, kas lėtina COVID-19 plitimą - šylantys orai ar užsikrėtusių (įtariamai užsikrėtusių) asmenų socialinė izoliacija?“ – rašo S. Čaplinskas.

Čaplinskas – apie Lietuvos kovą su koronavirusu: „Pirmą kėlinį pralošėme“:


Rašyti komentarą...
T
Tadas
2020-03-16 16:57:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dabar šiltuose kraštuose taip pat tas virusas plinta, tai temperatūra kaip ir įtakos neturėtų turėti.
Atsakyti
-1

:
:(
2020-03-16 18:00:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal diagnostikai, o ne gydymui igm igg ?
Atsakyti
0

A
Audra
2020-03-19 17:52:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ir plikam aišku, kad virusas drėgnų orų ir šilumos bijo. O kad vakcina yra, tai irgi aišku, nes jei yra virusas, tai ir vakcina yra, tik ji daug kainuos....tam ir panika, tam ir virusas sukurti-PASIPELNYT!!!!!!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų