Buvę parlamentarai K. Komskis ir V. Vasiliauskas stojo prieš teismą

Vilniaus apygardos teismas ketvirtadienį pradėjo nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje buvę parlamentarai „tvarkiečiai“ Kęstas Komskis ir Valdas Vasiliauskas bus teisiami dėl piketo prie Generalinės prokuratūros prokuroro Irmanto Mikelionio namų.

Abiem politikams pareikšti kaltinimai dėl trukdymo prokuroro veiklai. Už tai Baudžiamajame kodekse numatyti viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Prieš bylos nagrinėjimą kaltinamieji teismui pateikė prašymus nutraukti bylą. Su šiais prašymais dabar susipažįsta proceso dalyviai.

Kaip nukentėjusysis teismo posėdyje dalyvauja prokuroras I.Mikelionis. Jis prašo ketvirtadienį leisti jam nedalyvauti procese, nes kaip prokuroras turi dalyvauti bylos nagrinėjime Apeliaciniame teisme.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Vilniaus apylinkės prokuratūra.

Tyrimas šioje byloje buvo baigtas gegužę ir byla perduota nagrinėti teismui.

Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis buvo kreipęsis dėl dabartinės kadencijos Seimo nario Petro Gražulio neliečiamybės panaikinimo. Tačiau parlamentas nesutiko panaikinti „tvarkiečio“ imuniteto.

REKLAMA

„Tvarkiečiai“ P.Gražulis, K. Komskis ir V.Vasiliauskas piketu reagavo į I.Mikelionio pareiškimą, kad prašys Europos Parlamentą panaikinti tuometinio partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderio europarlamentaro Rolando Pakso neliečiamybę galimos korupcijos byloje.

Iš šių protesto dalyvių Seimo nariu buvo perrinktas ir teisinę neliečiamybę turi tik P.Gražulis, tad be Seimo leidimo jo negalima traukti baudžiamojon atsakomybėn ar kitaip suvaržyti laisvę. Seimo narys šioje byloje jau buvo apklaustas kaip specialusis liudytojas.


Rašyti komentarą...
T
Tai ar
2017-09-07 18:06:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ar tokie teismai tikrai reikalingi reiktų atsiklausti LR rinkėjų. Ar tai nėra pilstymas iš tuščio į kiaurą? Pašventintieji užstojo saulutę šventai karvei...?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų