Rašyti komentarą...
kas per sankaba 1900eur? brangesnio servizo nerado boba aferiste o teisme debilai kaip visada teveliu pirktais diplomais
2015metų už 3.5k... atsidarau skelbimus, o ten tik keli sunešioti ir keli kybirėliai... Turbūt, kad nerašė tikros pirkimo pardavimo sumos. 5-6 metų senumo automobilis dažnai pasiekes 200 k km rida juk prasideda pats byrėjimas. Žmonės per daug įkainuoja automobilius, šių dienų gaminami automobiliai neskirti pasiekti 1000k ar 500k rida.
@Opop 200k ridos 1990 2000 ir 2010m i lietuva ivaziavus rida stoja suktis
Gerai bus pamoka kitiems
Prieš metus panašiai apgavo, pirkau su meistriuku už 1000 e dyzeliuką Ford, kt diena nesusikūrė nes kompas pakibo,išlindo turbinos problema, dėl covido ir darbo užsieny, į servisą kreipiausi po 2 mėn. Pardavėjas po pardavimo išmetė sim kortelę.Auto nuėjo į storą nes servisas nustatė 28 klaidas, auto buvo po tech apziuros praeitos Vilniuje !!!
@Ačiū dievui forda perki... ce zigulys focus ar mondeo avtovaze gamina
Tai cia ne pardavejas sukciavo, o pirkeja ir servisas. Kokia sankaba kainuoja pakeisti 1900eur??? Akivaizdus aferizmas su teismu palaikymu.
@Kkka Nelygink savo moskvičiaus su normaliu auto
@Kkka tai juk skaityk siūlė gražiuojum susitarti nenorėjo na ir gavo po pilna programa
nesamone visiška per diena galima netik sankaba sudeginti. hebra ant varštu paleidžia per tiek laiko. Ir beto labai patoki sukčiavimo schema. nupirkai 20metu mašina veži i oficialu serviza ir tegu patikrins. Kas ten ka žino viena diena važiuoja kita ne nenaujas daiktas. Mūsų teisinės sistemos ęilinė situacija ir 90% aukščiausio teismo spredimas bus visai kitoks.
@Apsauga Straipsnį skaitei?
@Apsauga
Nenusisnekek. Cia kaip tik pardavejam per ausis senai reikejo duot. Sutarty gali nurodyt visus trukumus, bet jei pradesi vardint juos, tai nieks to auto nepirks. Todel ir pisa prota kad auto ledinis. Nors 70 proc auto su atsuktom ridom
Nesamone. Parduodi saziningai automobili ir pardaves nemiegi metus nes nezinai koks durnius ji nupirko nes gali i teisma paduot. Masina ne adata, tad toks issidirbinejimas neturi buti.
Visos garantijos visa givenima turi apmoketi gamintojas masina ir parduodama kaip susidevi sugesta arba atsibosta..
Ko gero tas įstatymas padarytas kad nebūtų prekybos pavažinėtais auto. Kad ir su nauju atvažinėjau penkis kai baigėsi gamintojo garantija ir sumaniau parduoti. Lyg ir viskas buvo tvarkoje bet, pardavus, jau kitą dieną gali kas lūžti, sugesti o servise tikrai to nenumatys ir auksiniai meistrai. Geriau būtų vertinti auto nusidėvėjimo procentais ir aišku kad penkiolikos metų turi gal jau 90% nusidėvėjimą. Tai pirkėjas supranta ką perka: šiandien pompa užsivertė, ryt generatorius, po ryt starteris, po-po ryt rankinis stabdis ir t.t. Tai ką - viską kabins pardavėjui?????????? Tai tas gi paėmė kaip už metalo laužą. Vaizdas kad tokią tvarką prigalvojo tie kas perka tik naujus ir gali pusnaujus išmesti nes pinigų kaip šieno kupetoj.
@Roma
Niekas nekalba apie tai kad kita diena gali kas suluzti. Kalba eina apie nusleptus gedimus. Ir sankabos.mechanizmas per diena taip nesubyres kad rwmontas kainuotu 2000
@As Duok bet kokią mašiną aš tau sabkabą per 12 val sudrošiu visiškai
Ko jūs prkat naudotus auto? Pirkite nauja iš salono. Gal pardavėjas būtų sutaises už tr3dzdali sumos tai kaip čia surast teismą jei auto dėvėtas o sankaba nauja? Tai iš pardavėjo turėjo būt priteista atskaičius sankabos nusidevejma o kitą dalį turėjo pats pirkėjas apmokėti. Ir man dar įdomu ar į normalų teismą padavus "ne Lietuvos o į sąžiningą" ar sankaba būrų nepriskirta prie dylanciu detalių kaip stabdžių diskai. Tai pagal tokią logiką teismų tai pirkdamas auto galiu reikalauti kad visos dylancios detales būtų pakeistos naujomis? Kas čia per nesąmonė juk per pusmetį gali ne tik sankaba ir stabdžių diskus sudeveta bet ir važiuoklė jei po žvyrkelis važinėti. Tai pardavėjas ir remontuojs? Tai jei priimti tokie įstatymai kad per pusmetį gali grąžinti jei kokie defektai išlenda tai tada reikia uždrausti remontuoti pirkėjui o iškart grąžinti. Lengviausia kaltinti pardavėja kai sena auto parduoda pats gi pirkėjas žino kad nenauja perka. O pardavėjui siulyciau paduoti skundą kad atskaiciuotu nusidėvėjimą ar net pasiaiskit ar sankaba nepriklauso prie dylanciu detalių kurioms net naujoms garantija negalioja . Juk ir draudimas neišmoko po įvykio už mašinos remontą kaip už naujos o išskaido nusidevejima
@O tai Linkėjimai nuo pirkėjų.
neįmanoma nepastebėti sankabos defektų t
neįmanoma nepastebėti sankabos defektų t
@O tai kap yra
Į viršų