BMW vairuotojas iš klaidų nepasimoko: vėl nubaustas už šonaslydį Kauno gatvėse

Savo vairavimo „gebėjimus“ nusprendusiam parodyti BMW vairuotojui vieną kartą jau nepasisekė – už chuliganišką vairavimą pareigūnai skyrė tiek piniginę baudą, tiek ir teisės vairuoti atėmimą. Tačiau iš buvusio poelgio nepasimokė – vos prieš keletą dienų 24 metų vyrui vėl buvo skirta bauda. Tiesa, ši jau siekė beveik 1000 eurų, rašoma policijos pranešime žiniasklaidai.

Vasario 5 dieną vyrui buvo skirta piniginė bauda už tai, kad negerbdamas kitų eismo dalyvių ir sukeldamas pavojingą situaciją kelyje, chuliganiškai vairavo automobilį „BMW 318“. Sausio 22 dienos vidurdienį, apie 11.55 val., Kaune, Islandijos plente esančio prekybos centro vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo tokį jauno vyro „pasivažinėjimą“.

Laimei, neįvyko joks skaudus eismo įvykis, nors reali grėsmė tam buvo. Lyg negana to, neturintis teisės vairuoti vyras, demonstratyviai įvažiavęs į degalinės teritoriją savo automobilį paliko ne kur kitur, o ties ryškiai geltona ištisine linija, draudžiančia tai daryti.

Pareigūnai primena, kad pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 2 d. už pavojingą ir chuliganišką vairavimą gresia bauda iki 1000 eurų ir teisės vairuoti atėmimas iki dvejų metų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų