BMW avarijos Panevėžyje detalės: paskendusiai merginai vos 20 metų

Panevėžyje kraupus radinys upėje. Šįryt Nevėžiu per miestą plaukę baidarininkai aptiko po avarijos nuskendusį BMW. Tarnyboms ištraukus mašiną į krantą, rasta negyva vairuotoja. Merginai vos 20 metų. 

4

Panevėžio ugniagesių komandos narai Nevėžio upėje bando sužvejoti aukštyn ratais nuskendusį automobilį. Lengvoji pačiame upės dugne, tad tarnyboms tenka gerokai pasukti galvas, kaip jį ištraukti į krantą.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Į upę įlėkė BMW

„Panevėžyje Jakšto g. valčių irkluotojų treneris pastebėjo automobilį, kuris buvo vandenyje apvirtęs. Ir buvo pranešta spec. tarnyboms“, – sako pareigūnas Ričardas Bakas.

Įvykis pačiame miesto centre, tad prie upės sugužėjusios tarnybos pritraukė nemažą būrį smalsuolių.

„Buvo pastebėta, kad BMW automobilis randasi upės viduryje ir buvo neaišku ar vairuotojas yra viduj“, – sako R. Bakas. 

Kol kas nežinoma, kada automobilis galėjo nugarmėti į upę. Spėjama, kad nelaimė galėjo įvykti naktį ar net anksčiau. Ant asfalto matyti padangų žymės, smūgio į bortą vieta, o pakrantėje – išvažinėta žolė bei nulaužti keli medžiai. Atsirado liudininkas, kuris teigė dar prieš vidurnaktį aiškiai girdėjęs avarijos garsą.

„Vakar vakare, kažkur apie 23 val., tokiu laiku išgirdom tokį garsą keistą, kaip sprogimas. Aš iškart pažiūrėjau pro langą ar kas neįvyko, kaip autoįvykio būta. Aš paskui pagalvojau, kad tas laikas atitinka tą įvykį“, – sako įvykio liudininkas. 

Vos BMW buvo ištrauktas į krantą, netrukus pareigūnai salone aptiko lavoną. Vairuotojo vietoj rasta negyva mergina. Narai iš pradžių jos po vandeniu nematė, mat upės dugnas labai drumzlinas. Ant dugno gulėjusi sudaužyta mašina tirštame dumble buvo iki pusės. Sujudę tarnybos rado ir merginos daiktus, rankinėje dokumentus. Paaiškėjo, kad merginai vos 20-šimt.

Kadangi atsirado liudininkų, mačiusių išvakarėse sidabrinės spalvos BMW lakstantį po miestą, o jame dvi merginas, netrukus paieškos vandenyse buvo pratęstos. Tačiau narai daugiau nieko nerado.


Rašyti komentarą...
L
Litvinas
2021-04-04 09:25:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
UŽUOJAUTA ARTIMIESIMS
Atsakyti
-3

H
Hk
2021-04-04 01:15:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gryžk į savo kaleimą baisuokli narkomane.
Atsakyti
-5

.
...
2021-04-03 23:37:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prisivaidino...
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų